PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95732}

Latający Cyrk Monty Pythona

Monty Python's Flying Circus
8,4 58 694
oceny
8,4 10 1 58694
9,3 19
ocen krytyków
Latający Cyrk Monty Pythona
powrót do forum serialu Latający Cyrk Monty Pythona

Bardzo lubie humor absurdu ale jakos tak sie zlozylo, ze nigdy nie mialem okazji ogladac Monty Pythona. Mam wiec pytanie do znawcow serii: od czego powinienem zaczac? W jakiej kolejnosci to ogladac, zeby nie zaczac od srodka?

ocenił(a) serial na 10
____16

jak nie chcesz zacząć od środka to zacznij od "Monty Python's Flying Circus", logiczne. zaś najprościej będzie Ci dostać pełnometrażówkę - i tu polecam zacząć od świętego Graala, bo jak ten film Ci się nie spodoba to daj sobie z tym spokój.

użytkownik usunięty
____16

Ja bym ci polecil zebys najpierw zobaczyl "Skeczu z papugą nie będzie" - w moim przypadku od tego sie zaczelo. Jest na emule z polskim lektorem zdaje sie.

____16

Może od "A teraz coś z zupełnie innej beczki". Albo - jak zaproponował mój poprzednik - od "Skeczu z papugą nie będzie". Pozdrawiam i zapraszam do mnie na bloga - mam tam prośbę do miłośników Monty Pythona której nie chce mi się tu zamieszczać.

ocenił(a) serial na 10
____16

Św. Graal jest dobry i łatwy do znalezienia :D No i skecze... Nobody excepts the Spanish Inquisition!

rexhunt

Nobody expects the Spanish Inquisition :D

____16

Zacznij od pierwszego odcinka "Latającego cyrku", potem obejrzyj wszystkie do ostatniego, potem obejrzyj filmy pełnometrażonwe, a potem zacznij od początku.

skomoroch

Myślę, że zacznij od początku - czyli od 2 pierwszych odcinków "Latającego Cyrku Monty Pythona". Jeśli nie spodobają Ci się to nie warto marnować czasu na oglądanie filmów i kolejnych odcinków. Ja tak robię z każdym serialem - a Pythonów KOCHAM :D.

skomoroch

Myślę, że zacznij od początku - czyli od 2 pierwszych odcinków "Latającego Cyrku Monty Pythona". Jeśli nie spodobają Ci się to nie warto marnować czasu na oglądanie filmów i kolejnych odcinków. Ja tak robię z każdym serialem - a Pythonów KOCHAM :D.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
____16

dam ci rade nie zaczynaj wcale ja obejrzałem i jestem uzależniony. potem pokazałem to swoim znajomym i ich też wciągneło następnie zacząłem szukać innych zainfekowanych i okazało się że jest nas masa. więc uważaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones