PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95732}

Latający Cyrk Monty Pythona

Monty Python's Flying Circus
8,4 58 694
oceny
8,4 10 1 58694
9,3 19
ocen krytyków
Latający Cyrk Monty Pythona
powrót do forum serialu Latający Cyrk Monty Pythona

Jeśli lubisz Pythonów odwiedź www.tvp.pl, kliknij na znajdujący się u dołu strony link "kontakt" i napisz im, że chciałbyś/chciałabyś żeby puścili "Latający Cyrk Monty Pythona". Jeśli zrobi to wystarczająco dużo osób to być może ulegną (choć ja w to raczej nie wierzę, bo przecież oni wolą puszczać Śpiewające Fortepiany...)
I jeszcze jedno: dobrze byłoby gdybyś podobną prośbę umieścił/a na swoim blogu.
Z góry dziękuję za współpracę.

użytkownik usunięty
strongoku

Ja wysłałam prośbę o emisję "Latajacego Cyrku Monty Pythona" do TVP1, ale otrzymałam odpowiedź, że nie mają licencji, może więc inna telewizja ją wykupi? Skoro Polsat puszcza Benny Hilla, a to też angielski humor, tylko że wcale nie śmieszny, może się bardziej postara o LCMP

strongoku

Wolałbym jednak TVP, bo Polszajs będzie przerywał reklamami.

ocenił(a) serial na 10
strongoku

jak nie mają licencji? a tak długo na tvp 2 emitowali..

strongoku

byloby super gdyby wznowili emisje...bo tak to musze sciagac z netu odcinki z napisami...a uwielbiam ich poczucie humoru! Napisze tam do tych sztywniakow z TVP :) Jak cos to wyslemy tam Admirała Nelsona zeby publicznie odwalil kite na wizji i zmusimy ich do emisji ;)

strongoku

Zajrzyjcie też na
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=198\ [www.petycje.pl/petycjeP ...]
i podpiszcie petycję w tej sprawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones