żadna bajka nie sprawiła w mojej psychice takiego zamieszaia jak ta bajka. Od dzieciństwa uwielbiałam się bać i uwielbiałam tą bajke z tegoż własnie powodu. Nie wiem jak zwie sie ten szczur,zły charakter,ale dzieki tej postaci miałam koszmary do co najmniej 10 roku życia i bałam się zasypiać,gdyż jego zdeformowane...