Wiadomo coś kiedy zaczyna się emisja i czy w ogóle nastąpi w polskiej wersji językowej?
Jeśli się nie mylę to jakoś na początek wakacji, czyli Czerwiec może nawet Maj.
Ja czytałam gdzieś, że planują na wiosnę :) A co do polskiej wersji językowej to uważam ze polski dubbing do Korry jest świetny nie uważacie? Zwłaszcza świetnie dobrali rolę Tenzina Korry i Lin :)
Tyle sprzecznych informacji ;< właśnie dlatego pytałem , mam możliwość oglądania z napisami na necie co nie stanowi problemu tylko że z dubbingiem dużo lepiej się wczuwam .
Osobiście uważam, że oryginalny podkład jest lepszy od polskiego, z wyjątkiem jednej postaci - Tenzin :) Lin Korra Bolin też dają radę ale np. Asami jest strasznie sztywna i nie mogę zrozumieć dlaczego Mako ma podstawiany głos przez tego samego faceta, co podkładał głos Zuko w pierwszej części Avatara jakby nie mogli znaleźć innego aktora :/
Jak dla mnie Polska wersja Korry jest o Niebo lepsza angielska wersja brzmi troszkę staro ;)
Każdy ma swoje zdanie :) ale nie ważny jest dubbing - fabuła jest najważniejsza :D