Legends of Tomorrow (2016-2022)
Legends of Tomorrow: Sezon 5 Legends of Tomorrow Sezon 5, Odcinek 6
Odcinek Legends of Tomorrow (2016-2022)

Mortal Khanbat

7,5 135
ocen
7,5 10 1 135
Legends of Tomorrow
powrót do forum s5e6

W sumie założyłem temat aby skomentować.. Genghis Khana na hulajnodze :D:D:DxD HAHAAHAhahaha, nadal z tego śmieje, boskie to było, scena jak nie wiadomo, co Czyngis-chan za 'flotę' wykombinował i 'wyłania się' hahaha :D
Jedynie szkoda mi niewykorzystanego potencjału w tytule. Spodziewałem się naparzanki, jakiejś totalnej parodii bijatyki a była to w zasadzie gra słów na "Khan".. trochu szkoda :P

Tak poważniej, aby temat nie był tylko uhahahany z tego powodu, jeśli ktoś chce to można tutaj skomentować ostatnie 6 (5 jeśli nie liczyć odcinka Kryzysu) odcinki Legend. Dodam, że jak dla mnie 5 sezon to nadal ten sam świetny poziom poprzednich 2 sezonów a nawet powiem więcej: jeszcze lepiej się to ogląda, nie było odcinka aby mnie coś tutaj nużyło i nie było odcinka, abym nie śmiał :D Wszystkie mi się do tej pory podobały a najlepszy, jak dla mnie, był "Slay Anything" - lubię slashery i parodia tychże była wspaniała (nawet z twistem haha) :D No i nieśmiertelny kawałek Belindy Carlisle "Heaven is a place on Earth" świetnie wkomponowany w fanservice (czytaj: tam, gdzie trzeba). Sceny na koniec na balu z Legendami = coś fantastycznego :D

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Spytam po krótce - odcinek ten był parodia Mortal Kombat czy też nie ?? ;)

mordarg

Niestety, nie miał :( Użyli tylko gry słówek ze słowem 'Khan'. Oczywiście na upartego mógłbym powiedzieć, że Czyngis mówiący o "Conquest" czy krzyczący Nate ala MK stajl ale.. niestety, to tylko jakieś 'smaczki' bo parodii na grę nie ma niestety żadnej (nie twierdzę, że odcinek jest słaby, tylko odpowiadam na pytanie, że nie jest parodią bijatyki.. a przynajmniej nie takiej, jakiej np. ja się spodziewałem heh). Ale sam Khan robi robotę i pasowałby idealnie do parodii MK haha :D

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Zarąbisty jest 5ty sezon. Na maxa bekowy. Poszli w komedię już w 100% i bardzo dobrze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones