serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Legendy Kung Fu

Kung Fu: The Legend Continues
1993 - 1997
44m
6,9 1 579
ocen
6,9 10 1 1579
Owdowiały Kwai Chang Caine (David Carradine) wychowuje syna Petera (Chris Potter) w założonym przez siebie klasztorze Shaolin. Niestety, na skutek dramatycznych wydarzeń... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Legendy Kung Fu zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Owdowiały Kwai Chang Caine (David Carradine) wychowuje syna Petera (Chris Potter) w założonym przez siebie klasztorze Shaolin. Niestety, na skutek dramatycznych wydarzeń mężczyźni zostają rozdzieleni. Ojciec, przekonany o śmierci potomka, prowadzi odtąd życie samotnika, wierząc, że postępowanie w zgodzie z mistycznymi założeniami kung-fuOwdowiały Kwai Chang Caine (David Carradine) wychowuje syna Petera (Chris Potter) w założonym przez siebie klasztorze Shaolin. Niestety, na skutek dramatycznych wydarzeń mężczyźni zostają rozdzieleni. Ojciec, przekonany o śmierci potomka, prowadzi odtąd życie samotnika, wierząc, że postępowanie w zgodzie z mistycznymi założeniami kung-fu przyniesie mu ukojenie i wewnętrzną harmonię. Tymczasem osierocony chłopak trafia do domu dziecka. Niebawem zostaje adoptowany przez oficera policji. Idąc w ślady opiekuna, wybiera zawód stróża prawa. Po wielu latach młody amerykański detektyw i mnich spotykają się. Porywczy, energiczny, wychowany na materialistycznych wzorcach Zachodu młody człowiek ma niewiele wspólnego ze skłonnym do medytacji ojcem. Wkrótce jednak odkrywa, że może przejąć od niego cenną wiedzę i poznać tajniki kung-fu...

na podstawie
Ed Spielman (materiały do scenariusza, historia)
studio
Warner Bros. Television
tytuł oryg.
Kung Fu: The Legend Continues
inne tytuły
Serial kręcono w Toronto (Kanada). 
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Przed chwilą napisałem do TVP wiadomość z prośbą o wyemitowanie serialu, Zobaczymy co napiszą. Trzymajcie kciuki...

Legendy Kung fu, drużyna A czy strażnik Teksasu.
W dzisiejszych serialach nigdy nieznajde takiego klasyka jak Legendy Kung Fu. Takiej oryginalnej historii w tak wyjątkowych i przyjemnych klimatach.
Mam zdecydowanie pewien sentyment do tego serialu :)

Znakomity!

ocenił(a) serial na 8

Podobnie, jak pierwsza seria "Legend". Chyba najlepszy ze wszystkich takich seriali, mądry, głęboki i uczący pięknego życia. Polecam!

Ma ktoś ten serial z lektorem i mógłby?

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 6

pilot zobaczyłem, resztę pozostawiam w szufladce mej pamięci, tej ładnej, tej z napisem: tvp prehistoria, megahity z satelity, polsat, czasy dawienne, era przedinternetowa, nie wstrząsać ni wyciągać, niech pleśnieje i się kurzy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones