PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658891}
8,3 8 278
ocen
8,3 10 1 8278
Line of Duty Wydział wewnętrzny
powrót do forum serialu Line of Duty - Wydział wewnętrzny

Hej !

obejrzałem ... na razie 2 sezony...

ale dziwny ten serial...

Szok normalnie... taki jakiś surowy, zimny, smutny i przykry...
Jednak ja wychowany na amerykańskim show jakoś ciężko przyjmuję ten brytyjski minimalizm.

Żeby nie było, bardzo mi się podoba, wciąga niebywale... ale jest zupełnie.... inny :-)

Historie super, fajnie rozpisane, pokazana cała robota dochodzeniowa ale jednocześnie proste, w sensie zwykłe, nie jakieś kombinowane, kosmiczne nie wiadomo co z fajerwerkami i pościgami i helikopterami.... tylko smutna szara rzeczywistość...

Aktorzy, kurde, w USA to by byli jacyś sami przystojniacy i posągowe kobiety. A tutaj zwykłe osoby z twarzy zupełnie podobne do nikogo ;-).
Ale aktorstwo zawodowe, nie ma się czego czepiać. Zresztą serial w dużej części na dialogach stoi.

Język - hihihi, fajny przegląd akcentów brytyjskich!

Ale chyba największe wrażenie robią te historie. Smutne, szare, przygnębiające... Ci policjanci bez broni, biegający z odznakami, każdy underpaid, niedoceniany i z masą roboty, która przytłacza i z masą problemów na każdym kroku ...

... przygnębiające...
.... bo prawdziwe....

Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 9
p_f_filmaniak

Ja akurat te klimaty brytyjskie uwielbiam, i aktrów wyglądających jak ludzie a nie jak manekiny

ocenił(a) serial na 9
p_f_filmaniak

oglądaj dalsze sezony - nie zawiedziesz się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones