PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658891}
8,3 8 277
ocen
8,3 10 1 8277
Line of Duty Wydział wewnętrzny
powrót do forum serialu Line of Duty - Wydział wewnętrzny

Farsa

ocenił(a) serial na 5

Ogrome dziury w senariuszu maskuje jeszcze wieksza ilosc nagłych zwrotow akcji. Absurd pogania absurd ale super dynamiczne tempo akcji nie daje czasu na bieżące dostrzeżenie wszystkich niedorzeczności.
Niektóre wątki czy sceny są wręcz kuriozalne - szczegolnie wtedy gdy policjanci z różnych wydziałów nawzajem się aresztują. Podsumowaniu zdarzeń serii zaprzecza ich kontynuacja w następnej.
Bohaterowie są niekonsekwetni i niespójni.
Jakiekolwiek próby analizy, kto stoi za zbrodnią należy sobie darować bo kolejny wyciągnięty z rękawa wątek i tak wszystko zmieni.
Jest dużo krwi, dużo brutalnych morderstw, i w ogóle bardzo dużo brutalnosci, dużo scen z akcjami oddziałów specjalnych, dużo przesłuchań. Akurat przesłuchania też wydały mi sie wyjątkowo kuriozalne.
Mimo tych wszystkich wad nadaje sie na wymagającą, w miarę satysfakcjonującą rozrywkę jak frytki i burger - wyszukane nie jest ale czas od czasu smakuje.

ocenił(a) serial na 5
caligulaam

Miało być niewymagającą rozrywkę

caligulaam

Dziękuję! W końcu znalazłem rzetelny komentarz. Przecież ten fil miał ogromny potencjał, który został roztwoniony przez totalny brak logiki w wielu miejscach, dziury, wpadki, każdy kolejny bohater bardziej wkurzający niż poprzedni. Przecież mogli zaprosić profesjonalnych policjantów do konsulacji. Serial ma sporo plusów ale tyle razy się wkurzałem na brak logiki że na prawdę nie rozumiem skąd te zachwyty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones