PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658891}
8,3 8 278
ocen
8,3 10 1 8278
Line of Duty Wydział wewnętrzny
powrót do forum serialu Line of Duty - Wydział wewnętrzny
ocenił(a) serial na 9
aniam69

A gdzie można go obejrzeć poza Wielką Brytanią? Muszę czekać aż Netflix doda ten sezon do oferty, czy jest jakiś inny sposób? Skąd informacja o tym, że to finałowy sezon? Z tego co widzę na Wikipedii wygląda na to, że kolejne sezony mogą powstać. Co Ci się nie podobało w piątym sezonie? Poproszę o ogólną odpowiedź, bez spojlerów ;)

ocenił(a) serial na 9
HoundOfLucifer

Wpisz w Google Line of duty s05e01, na fili jest z napisami. Miłego oglądania! :)

aniam69

Przecież wiadomo że będzie przynajmniej jeszcze szósta seria, jak nie więcej.

aniam69

Dla mnie to poziom najlepszych serii czyli 2 i 3, ale też liczę że w 6 serii definitywnie zamkną wątek H, bo nie można tego wątku przeciągać w nieskończoność, bo zamieni się w parodię. W sumie to chyba 1 seria podobała mi się najmniej. 4 sezon nie był aż tak świetny jak 2, 3 i 5, ale też dobry.

ocenił(a) serial na 9
michax77

też uważam że najlepszy były 2,3 i 5 . Najslabszy wg mnie 4

ocenił(a) serial na 9
aniam69

Nie zawiodłam się wcale. Obejrzałam w jeden dzień i czekam na więcej.

aniam69

Sezon świetny. Czekam na 6 ;)

ocenił(a) serial na 9
aniam69

Mi się podobał do momentu aż uśmiercili jedną z głównych postaci tego sezonu - wiadomo o kogo chodzi - potem film dużo stracił. Niby nieoczekiwany zwrot akcji, a nie przyniósł nic ciekawego.

ocenił(a) serial na 9
aniam69

Ryan policjant? Dla mnie nie trzyma się to kupy.

ocenił(a) serial na 9
aniam69

[SPOILER]

5 sezon najgorszy z dotychczasowych, choć i tak dobry. Było rekordowo dużo absurdów. W finale beznadziejna i przewidywalna scena z Gill, która sama została puszczona do łazienki w towarzystwie tylko jednej (skorumpowanej) funkcjonariuszki. Tacy specjaliści jak Arnott i Fleming w życiu do takiej sytuacji nie powinni dopuścić, lecz pilnować ją aż do eskorty, a po tak wielkich odkryciach wszyscy się rozeszli jak po obiedzie.

ocenił(a) serial na 9
Skaterek

Fakt, to było wręcz idiotyczne. Ale serial mega.

ocenił(a) serial na 9
aniam69

5 sezon najmniej mnie wciągnął, ale i tak uważam, że jest dobry. Zakończenie sugeruje, że będzie kolejny sezon. Tak jak już ktoś wyżej napisał, mam nadzieję, że w 6 wątek H zostanie zamknięty, bo już za długo to trwa. Każda sprawa, którą badają, okazuje się być powiązana z H. Co za dużo to niezdrowo.

pocachontasss

przeciez juz wiadomo ze to nie zaden "H" tylko jakis czwarty wysoko postawiony funkcjonariusz policji. Poza tym cała akcja serialu dotyczy wydziału ktory zajmuje sie nieuczciwymi policjantami więc o czym miałby być niby kolejny sezon ? O mafii paliwowej, stadionowych chuliganach, babci handlującej pietruszką bez zezwolenia ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones