PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658891}
8,3 8 261
ocen
8,3 10 1 8261
Line of Duty - Wydział wewnętrzny
powrót do forum serialu Line of Duty - Wydział wewnętrzny

rozpoczną się jesienią 2018 roku, więc premiera dopiero w 2019 roku.

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Szkoda, że trzeba tak długo czekać, ale jeśli fabuła będzie tak dopracowana, jak w poprzednich sezonach to warto.

Izukar

Ci twórcy mają u mnie kredyt zaufania taki, że w ciemno biorę kolejne sezony. Czekam bardzo, mimo, że słyszałam narzekania na ostatni sezon.

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

U mnie tak samo. Na co można było narzekać odnośnie czwartego sezonu, doprawdy nie wiem.

Izukar

Doprawdy, mam podobnie ;) Może, po prostu, za czwartym razem, pewna konwencja już niczego nie urywa, bo mamy ją po raz enty, a nie pierwszy-nowatorski, inny, wyjątkowy.

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Całkiem możliwe, jednak sam fakt powiązania wszystkich sezonów przy komplikacjach z dowodami jest dla mnie bombowy :) A rozwój śledztwa ogląda się z ogromnym zainteresowaniem. Do tego aktorzy z perfekcyjną grą. Za wyjątkiem McClure w oddziale szturmowym. Tu było słabo. Nie radziła sobie kompletnie z bronią. Ale i tak, jako całość rewelacja. Zatem musimy czekać :)

Izukar

Taka (niewdzięczna) rola fanów ;) Ale najważniejsze, żeby już po, człek znów chciał czekać ;)

Izukar

A Arnott ma brodę: https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=9YtfFlv5a-M
;)

pogodno_2

Teraz byle do 2019 roku. Już nie mogę się doczekać 5 sezonu ;)

Lemur_20

Witaj w klubie ;)

pogodno_2

Dobrze wiedzieć, że ktoś jeszcze wyczekuje 5 sezonu ! :D

Lemur_20

Zatem, tym bardziej, dobrze wiedzieć, że "dobrze wiedzieć, że ktoś jeszcze wyczekuje 5 sezonu" ;)

pogodno_2

Zawsze mam ciary jak słyszę ten utwór muzyczny. Jest genialny !

Lemur_20

Owszem, jest ;)

Lemur_20

Tośmy się doczekali. Piąty startuje 31 marca na BBC One, więc trzeba wyglądać go na polskiej ziemi ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Wspaniała wiadomość! Przed chwilą skończyłam 4 sezon i czuję pustkę. To doskonała produkcja. Oby tylko szybko do nas trafił i oby pojawił się Netflixie. Pozdrawiam wszystkich fanów tego genialnego serialu!

agodzianka

Dołączam do pozdrowień i mam nadzieję, że odpalimy nowy sezon najszybciej, jak się da ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

I jak tam ? Zaczęte oglądanie ?
1 odc bardzo bardzo !

maagdaa1

Ja jestem w siódmym niebie! Co tam w siódmym-w ósmym! Ale co my zrobimy, jak kiedyś ta ekipa powie: " Ja pas!" ;)?

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Wypieram taką możliwość ;)

maagdaa1

Powiem szczerze, w życiu wypieram metodę wyparcia, ale dla tego serialu mogę zrobić wyjątek. Proponuję szeroki front wypierających, może jeszcze na emeryturze będziemy się jarać AC-12 ;)

pogodno_2

Wiadomo kiedy pojawi się na Netflix ? Czy jak było zawsze czy po zakończeniu całego sezonu ?

Lemur_20

Myślę, że tak.

pogodno_2

No to muszę jeszcze poczekać :(

Lemur_20

Po pierwszym odcinku-jeeeest na co. Jak zwykle, zresztą ;)

pogodno_2

Już po krótkiej zapowiedzi 5 sezonu miałem ciary więc pewnie będzie mega i jak zawsze wysoki poziom :)

Lemur_20

Ha, ha, ha, ciary to są po pierwszym odcinku! Uwielbiam ten serial i uwielbiam decyzję, że będzie szósty sezon ;)

pogodno_2

Ci, co tworzą serial robią genialną robotę. Zresztą Bodyguard również był dla mnie świetny. Świetna decyzja, że będzie szósty sezon. Tylko byśmy nie musieli znowu tyle czekać :P

Lemur_20

Obawiam się, że będziemy. Myślę, ze-tak Ci magiczni twórcy-jak aktorzy mają pełne grafiki. Bodyguard też mi się bardzo podobał. No, prawdziwa drużyna marzeń ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

5 sezon jak zwykle pozamiatał, :)

KJO_2

Cudownie pozamiatał!

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Gdzie Wy to oglądacie???! Zniosę
jajo nim doczekam się na Netflixie

agodzianka

Na efilmach.tv jest ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Dziękuję bardzo :-) You made my day!!!

agodzianka

Ha, ha, ha, zatem polecam się na kolejne takie "robienia" ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

5 sezon słabiutko

wysyp

Mnie się podoba ;)

ocenił(a) serial na 9
wysyp

Trochę twórcy zjadają własny ogon.

ocenił(a) serial na 9
Artur_Raven

tzn dlaczego zjadaja własny ogon?

ocenił(a) serial na 9
KJO_2

Powielają podobne tematy i niestety wątki w 5. sezonie są zbyt naciągane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones