PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658891}
8,3 8 251
ocen
8,3 10 1 8251
Line of Duty Wydział wewnętrzny
powrót do forum serialu Line of Duty - Wydział wewnętrzny

Bo na Netflix nie ma tego serialu.

margo84

Niestety 2 tygodnie temu usunęli. Z tego co widziałam to 2 pierwsze sezony są na cda a późniejsze na dailymotion po angielsku

ocenił(a) serial na 8
matusia_94

Właśnie zdążyłem obejrzeć tylko 2, na Youtube, chciałem wrócić, wchodzę w Netflix no i miałem zbicie. A szkoda, bo iałem ochotę, zwłaszcza, że 3 i 4 najlepsze podobno.
3 658 głosów. Byłby na Netflixie, ocen by doszło, to pewnie byłby w czubie, jeżeli ocena by nie spadła. Ale po dwóch sezonach daje 8/10, dobry, ale nie porwał mnie na tyle, żebym wrzucał go do czołówki. Daleko za, ale może po całości zmieniłbym zdanie.

ocenił(a) serial na 9
mucka77777

To jest serial, który nie traci na wartości wraz z kolejnymi sezonami - wszystkie trzymają w napięciu, a 3 i 4 są nawet lepsze niż 1 i 2. 5 sezon też trzyma poziom. Niestety producenci nie dogadali się z netflixem - chodzi o pieniądze - i serial zdjęto.

ocenił(a) serial na 8
tentego

Właśnie wiem i słabo trochę, bo obejrzałbym chętnie.

ocenił(a) serial na 9
mucka77777

Może wróci, bo doczytałem że nie chodzi o pieniądze, ale o prawa do dystrybucji. Firma która je posiadała i która udostępniała licencję Netflixowi, w lutym zbankrutowała. Netflix próbował się dogadać z administratorem upadłej firmy, ale po tym jak rozmowy się załamały, usunął serial ze swojej strony.
Piszę że może wróci, bo Netflix próbuje dogadać się bezpośrednio z producentami - problem upadłej firmy dotknął ponad 1000 tytułów - i Netflix wyciągnął do nich ręce.
Tu jest pełny opis sytuacji:
https://deadline.com/2020/04/netflix-line-of-duty-kew-media-1202899906/

tentego

Dziś serial wrócił na Netflix.

masztaf98

Tele5 - 06 września 2020r. godz.20.00

Krzysztof_Moczynski

Yup, brzmi jak plan, w 2020r. będę oglądał porządny serial w kablówce, mając w alternatywie Netflixa......

masztaf98

Sam zacząłem na Tele 5 oglądać, osobiście nie opłacałoby mi się zakładać Netflixa dla paru serial wartych uwagi.

ocenił(a) serial na 8
margo84

Za dobry serial na netflix. Oni muszą trzymać poziom domu z papieru. Do tego skorumpowany czarny glina i brak homo propagandy

laszlo71

Czas zdjąć foliową czapeczkę. Serial jest teraz na Netflix.

ocenił(a) serial na 8
dziondeer

W sumie ja mam norweski Netflix. I tutaj nie ma więc musiałem zdjąć foliowa czapeczkę i założyć kapelusz pirata. Ale babcia mi szyję foliowe skarpety więc postaram się trzymać fason

ocenił(a) serial na 9
margo84

Właśnie go oglądam na Netflixie;)

ocenił(a) serial na 9
margo84

Masz na BBC iPlayer wszystkie sezony. Użyj dobrego vpn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones