Byłam pozytywnie nastawiona do tego serialu, ale po pierwszym odcinku bardzo się
zawiodłam i na pewno nie będę dalej oglądać.
Największym rozczarowaniem jest brak realizmu. Rozterki bohaterki są płytkie, a cała otoczka
salonu masażu komiczna.
Naprawdę w takie miejsca przychodzą jedynie wysportowani,...
Jak widze duzo osob obejrzalo juz pierwszy sezon i jest juz przy drugim. Ale moze sa jeszcze
osoby ktore niedawno zaczely ogladac ten serial(?).
Tak sie zastanawiam czy Lacey mieszka z Riley czy jak. Bo jak jest odc. 4 to Riley i Lacey szykuja
sie na ten bal czy jak to tam sie zwalo i w domu sa zarowno ubrania...