PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655079}

Little Busters!

7,1 172
oceny
7,1 10 1 172
Little Busters
powrót do forum serialu Little Busters!

:O

ocenił(a) serial na 7

Czemu taka słaba ocena? Ponoć anime jest świetne (jeszcze nie oglądałem, ale zamierzam)

ocenił(a) serial na 7
Prokop95

nie wiem jak to usunąć, więc jak ktoś wie, niech odpisze, to z chęcią usunę ;P

Prokop95

Szczerze? Jest średnie. Nie zachwyca niczym.

ocenił(a) serial na 7
The_Fallen

Dokładnie, spodziewałem się czegoś znacznie lepszego...

ocenił(a) serial na 8
Prokop95

to jak w końcu? ocena 8 a spodziewałeś się czegoś lepszego? Jestem po pierwszym odcinku i szału niema, ale Clannad pierwszymi odcinkami tez nie zachwycał a potem... dlatego dam szanse temu serialowi.

ocenił(a) serial na 7
rascal0pl

średniawka, do Clannada nie ma co porównywać, ale i tak będę oglądać kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 8
Prokop95

Właśnie skończyłem pierwszą serię i powiem CI, że mnie się tam podobało, oczywiście nie jest to drugi Clannad, ale widziałem rzeczy dużo gorsze i nudniejsze. Zabieram sie teraz za 2 sezon,na ten moment jest 5 odcinków.

ocenił(a) serial na 7
rascal0pl

No jak mówiłem, średniawka. Też bym oglądał już drugi sezon, gdybym znalazł czas, ale ostatnio mam go bardzo mało :I

Prokop95

Zależy komu, tak naprawdę, jednym będzie świetne innym słabe, a jeszcze innym średnie.
Mi się np. bardzo podoba, może nie jest idealne,ale fajne, niektóre odcinki są ciekawe, zwłaszcza pierwsze... Wiem mam mało do gadania, bo mało anime oglądałam, gdyż dla mnie trudno jest znaleźdź swoje anime.

ocenił(a) serial na 7
julia789456

Kiedy to komentowałem, średnia ocen wynosiła ok 6, dużo się zmieniło od tamtego czasu ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones