serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Lizzie McGuire

2001 - 2004
25m
7,1 5 299
ocen
7,1 10 1 5299
Życie nastolatki, która zmaga się z codziennymi problemami. Zobacz pełny opis
Lizzie McGuire zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

Bohaterką tego słynnego serialu jest uczennica college'u Lizzie McGuire. Razem z dwójką przyjaciół: Gordo i Mirandą, codziennie zmaga się ze szkolną rzeczywistością. Przez cały czas musi rywalizować z Kate niegdyś jej wierną przyjaciółką, która zmieniła się w jej największego wroga. Lizzie jak każda nastolatka ma problemy z chłopcami, rodzicami i swoim natrętnym braciszkiem. Jest zwariowaną dziewczyną, która ma tysiąc pomysłów na minutę...

studio
Disney Channel / Disney Enterprises / Stan Rogow Productions
tytuł oryg.
Lizzie McGuire
inne tytuły
What's Lizzie Thinking? (tytuł roboczy) USA
więcej
Sara Paxton była brana pod uwagę do roli Lizzie zanim Hilary Duff została przesłuchana. Sara zagrała jednak gościnnie w odcinku "Lizzie for President".
Zdjęcia do serialu zrealizowano w Los Angeles, Burbank i Agoura (Kalifornia, USA).
Na ścieżce dźwiękowej serialu znalazł się utwór Atomic Kitten będący coverem zespołu Blondie zatytułowany "The Tide Is High".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Fajny serial.

ocenił(a) serial na 6

W swojej klasie całkiem niezły. Duża w tym rola nieprzeciętnej urody Hilary Duff i Lalaine, ale nie tylko. Ten serial ma klimat, który pozwala znowu poczuć się jakby była sobota roku 2002, a największym zmartwieniem była kartkówka z matmy. Wehikuł czasu. Polecam go tym, którzy dorastali w latach 90. i 2000 i chcieliby...

więcej

Ja niestety wychowałam się na pustej Hannie Montanie, szkoda że nie urodziłam sie troche wczesniej . Tak z 3-4 lata.

Kiedy Matt w odcinku "A Gordo Story" zapytał się rodziców skąd pochodzą bo musiał napisać wypracowanie, usłyszałam jak jego matka mówi, że są Polakami, bo jej dziadkowie przyjechali do USA z Polski podczas II wojny światowej.
Słyszeliście to też?

Od 3 lipca 2017 roku Lizzie w ATM Rozrywka! :)
"Premiery: od poniedziałku do piątku o 15:00. Powtórki: w kolejny dzień powszedni o 14:30 oraz w soboty i niedziele o 14:00, 14:30, 01:00 i 01:30"
Źródło: https://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=8961

Wiecie, że na Wikipedii jest napisane, że to było emitowane na MiniMini?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones