Jak dla mnie 6/10-niezły. Film katastroficzny jak inne. Czym się różnie od Pojutrze, efekty specjalne nieco gorsze, zaznaczam nieco. Dziwi mnie tak niska ocena. Dałem 6/10 ponieważ jest przewidywalny jak inne tego typu ale w sumie lubię tego typu filmy. polecam Trwa 3 godziny. Kilka rozpoznawalnych twarzy tutaj gra...
to niestety bardzo słaby. Tak jakbym oglądał "Pojutrze" w kiepskim wykonaniu. Cały Londyn się wyprowadził oprócz głównych bohaterów, ponad 30 stopniowe mrozy a oni gołe główki, odpięte kołnierzyki, gołe rączki, piękne twarzyczki, rozpięte kurteczki... po prostu Hawaje.... 3/10 tylko za 1 część.......