SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

1999-2005 25 min.
5,6 25 480
ocen społeczności
5,6 10 1 25480
508
chce zobaczyć
{"rate":3.5,"count":2}
Helena i Stanisław Bogaccy wynajmują pokoje trzem studentkom. Gdy jedna z nich wyprowadza się, pozostałe namawiają małżeństwo do przyjęcia Jacka pod swój dach.
{"years":[2005,2004,2003,2002,2001,2000]}
226
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Lokatorzy-1999-95310/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/95310","link":"/serial/Lokatorzy-1999-95310/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/95310","link":"/serial/Lokatorzy-1999-95310/episode/ranking"}}

Serial opowiada o lokatorach domu na obrzeżach miasta. Są nimi państwo Bogaccy: Helena i Stanisław - małżeństwo z dużym stażem; oraz trójka młodszych mieszkańców: dwie dziewczyny - Zuzia i Krysia oraz Jacek. Ich losy splatają się i tym samym doprowadzają do wielu zabawnych pomyłek i zdarzeń. Ten popularny serial kręcony jest już od wieluSerial opowiada o lokatorach domu na obrzeżach miasta. Są nimi państwo Bogaccy: Helena i Stanisław - małżeństwo z dużym stażem; oraz trójka młodszych mieszkańców: dwie dziewczyny - Zuzia i Krysia oraz Jacek. Ich losy splatają się i tym samym doprowadzają do wielu zabawnych pomyłek i zdarzeń. Ten popularny serial kręcony jest już od wielu lat i na przestrzeni wielu odcinków pojawiają się ciągle to nowi aktorzy, niektórzy epizodycznie, a inni na stałe - tak jak chociażby Michał Milowicz, Małgorzata Lewińska i Andrzej Kopiczyński. Pomysł na serial został zaczerpnięty z licencji amerykańskiej.

studio
Rubicon Films (produkcja wykonawcza) / Telewizja Polska
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Nie był taki zły

  Marek32 ocenił(a) serial na

  Jak nie było nic ciekawszego to spokojnie można było obejrzeć

 • Skąd taka słaba ocena?

  christinearron ocenił(a) serial na

  Serial jest dobry, chwilami bardzo....ale tylko z pierwszym składem. Dopóki lokatorami byli Jacek, Krysia i Zusia a pan Stanisław i pani Helena byli właścicielami było super, później to się zaczęło psuć to fakt. Ale i tak nie łapię skąd taka słaba ocena? 5,6/10????????

 • Świetny

  Pawlovsky

  Dla mnie jeden z seriali dzieciństwa, mam do niego ogromny sentyment oraz ten serial był znacznie lepszy od sąsiadów (dla mnie) Rocznik 96 pozdrawia:) PS. Michał Lesień był najlepszy:)

  11
  • Olga Borys

   Azad

   Pytanie głównie do panów, czy podobała wam się serialowa Zuzia?

  • 15 lat!!!

   pazdziollo99 ocenił(a) serial na

   Dziś mija 15 lat od emisji pierwszego odcinka "Lokatorów" :)

   5
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.