PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832764}

Loki

7,6 35 305
ocen
7,6 10 1 35305
6,7 13
ocen krytyków
Loki
powrót do forum serialu Loki

Najwyraźniej Marvel ma w nosie dlaczego Lokiego ludzie tak kochali i dlaczego był taki Popularny

bejbi_dzejms

Postać nie może stać w miejscu, musi się rozwijać, tym bardziej, taka z potencjałem na akty odkupienia, a że mówimy o innej rzeczywistości to zmiany są wręcz konieczne.

ocenił(a) serial na 1
Azejzel

Rzecz w tym ze Loki się w tym serialu w ogóle nie rozwija, nie ma żadnego rozwoju charakteru,nic. Te parę minut kiedy oglądnął dzieje swojego życia i niby wielkie odkupienie przeżył? proszę cię kto to kupuje? Taki egocentryk jak Loki w życiu by czegoś takiego nie zrobił.

ocenił(a) serial na 9
bejbi_dzejms

zabawne jest to, że właśnie postać Lokiego bardzo się rozwija, tylko w innym kierunku niż część oglądających uważała za jedyny słuszny i teraz krążą po internecie takie marudy :)

ocenił(a) serial na 1
prowned

Bardzo proszę, wyjaśnij mi w takim razie kierunek rozwoju Lokiego. Weź pod uwagę ze Loki to nie jest zwykły bohater, nie zwykły człowiek, tylko Frost Giant, adoptowany książę Asgardu, przyrodni brat Thora, bóg oszustw i psot, także rozwój jego postaci nie może i nie powinien być standardowy

bejbi_dzejms

Ciekawe czy ty byś był takim samym człowiekiem, gdybyś się dowiedział że wszystko co robiłeś doprowadziło cię do śmierci.

bartoszcyc8

no mysle , ze jakbym probowal zdobyc korone Asgardu , opanowac ziemie , konszachtowal z Thanosem to bym sie liczyl , z tym ze moge umrzec

w koncu Loki chyba inteligetny , jak igrasz z ogniem mozesz sie sparzyc , zwlaszcza ze ten Loki jest swiezo po porazce ( nie dosc , ze mialbyc uwieziony to jeszcze zawiodl Thanosa , faktycznie musial zobaczyc przyszlosc ( ktora o dziwo bez klopotu wciaz wierzy , mimo ze wie ze Straznicy Czasu nie istnieja) aby zdac sobie sprawe ze moge umrzec

ocenił(a) serial na 1
bartoszcyc8

Wszystko co robimy doprowadza nas do śmierci, chcemy czy nie chcemy:)))

bejbi_dzejms

Ta, ale niekoniecznie przedwczesnej jak w przypadku Lokiego.

ocenił(a) serial na 1
bartoszcyc8

Loki zawsze uważa że jakoś się wywinie. Tak naprawdę przecież on jest dość potężny, Dużo potrafi, mimo tego co z niego robią. Także bardzo wątpię żeby jakiś wpływ na niego miały te pokazy

ocenił(a) serial na 1
bejbi_dzejms

Pierwsze co by prawdziwy Loki zrobił to założyl swoje oryginalne ubranie Królewskie z Asgardu (pozdrawiam fanów HISHE), A nie latał w tej kurtce z TVA a potem w tej koszulinie. Generalnie loki grą drugoplanowa rolę w swoim własnym serialu. W piątym odcinku pojawił się Richard E Grant jako jeden z Lokich i zrobił fantastyczną robotę! Której nasz żałosny Loki nie zrobił przez 5 odc….

ocenił(a) serial na 7
bejbi_dzejms

Z tym ubraniem masz absolutną rację. Brakuje tego w serialu.

ocenił(a) serial na 7
bejbi_dzejms

Ale ty chłopie płaczesz na tym forum, zero jakiejkolwiek argumentacji poza tym że miałeś jakieś pwiniczne oczekiwania a twórcy serialu mieli czelność zrobić to inaczej XD

ocenił(a) serial na 1
WTTW_FILM

Dziecko, najwyzrazniej czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocna strona….

ocenił(a) serial na 7
bejbi_dzejms

Uwielbiam jak użytkownicy internetu w 2021 roku dalej piszą do kogoś "dziecko" w celu podbudowania swojej pozycji w dyskusji. Naprawdę żałosne. Równie dobrze mogę mieć 80 latalbo 50 lat, mogę mieć 20 a mogę mieć 5, nie zmienia to tego że twoja "argumentacja" leci po zasadzie "jo wim lepi jak tyn seriol powinien wyglądać hehe". Pluję na takie opinie, pluję na takie zaniżanie ocen (filmweb daje ci 10 stopniową skalę, trzeba być mocno ograniczonym żeby walić 1 filmom i serialom którym nawet do 3 bardzo ale to bardzo daleko) oraz pluję na takie podejście. Nie pozdrawiam

ocenił(a) serial na 1
WTTW_FILM

Jestem pod wrażeniem, dowiodłeś słuszności mojego określenia „dziecko”, zachowując się jak dziecko w przedszkolu, ten sam poziom.
Oceniłam serialn 1 bo na tyle zasługuje

ocenił(a) serial na 7
bejbi_dzejms

Zasługuje z powodu czego? Nie interesuje mnie twoje dowartościowywanie się, zakładasz temat więc spodziewaj się dyskusji i ludzi z innym zdaniem wchodzących z tobą w rozmowę.

ocenił(a) serial na 1
WTTW_FILM

Pisałam o tym w wielu postach, ale jak już udowodniłeś, nie czytałeś ich w ogóle, lub ni czytałeś ze zrozumieniem.
Loki w swoim własnym serialu gra drugie lub trzecie skrzypce. Loki gra żałosna postać w ogóle nie przypominającą siebie. Wielokrotnie kopany w jaja, wielokrotnie wyśmiewa ny, wielokrotnie wystawiony na pośmiewisko, to nie jest Loki. Richard E Grant gra jednego z Lokich w 5 odc, w komiksowym tradycyjnym stroju, i ten Loki jest swietny.
Jest tyle aspektów które możnaby wymienić, które w ogóle nie pasują do Lokiego, Który jest egocentrykiem, aseksualnym, kocha tylko samego siebie, Na pewno nie złapie się na ten pokaz swojego życia i jak się niby kończy, i że on niby nie chce krzywdzić ludzi więc on już będzie dobry, akurat….

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones