witam, chciałbym stanąć w opozycji do ogółu i powiedzieć, że drugi sezon "Lokiego", jest..... niezły, ale niestety nic poza tym. Zaczyna się on bowiem w ciężkim momencie, gdzie twórcy muszą utrzymać napięcie wynikające z clif hangera pod koniec poprzedniego sezonu. i wychodzi to, no cóż, poprawnie....