PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852614}

Love Life

7,0 5 892
oceny
7,0 10 1 5892
7,0 4
oceny krytyków
Love Life
powrót do forum serialu Love Life

Bardo dobry

ocenił(a) serial na 8

Naprawdę fajny serial. Późniejsze odcinki są dużo bardziej poważne. Anna Kendrick wykreowała mega sympatyczną postać,z którą można się identyfikować. Czekam na drugi sezon.

użytkownik usunięty
robin17

Tematy faktycznie poważne, ale im dalej w las tym mniej poważnie potraktowane. Sama wizja, że z każdą nowo spotkaną osobą idzie się się tego samego wieczora do łózka mnie osobiście coraz bardziej odpychała. W ogóle wydawało, się jakby główna bohaterka nie wyciągała zbytnio wniosków z poprzednich wyborów, a raczej były one potraktowane większym zmęczeniem życiem. No i to co było ciekawe na początku, czyli forma umieszczenia bardzo wielu zdarzeń w 30 minutowej pigułce, okazało się w finale bardzo niesatysfakcjonujące, można powiedzieć że finał został przeniesiony do drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 7

No tylko że tak nie będzie, bo zgodnie z formułą serialu kolejny sezon będzie miał zupełnie innego bohatera i wydarzenia, coś jak True Detective.

użytkownik usunięty
dms666

o kurcze, no to bieda straszna :P

ocenił(a) serial na 7

Ale fak właśnie jest w życiu, ludzie często latami nie wyciągają wniosków z poprzednich doświadczeń albo po prostu nie umieją przełamać schematu. Zakończenie mi się bardzo podobało, nie było romantycznej wyidealizowanej wizji miłości od pierwszego wejrzenia. Takie niedopowiedzenie jak w życiu, nigdy nie wiesz dokąd nowa znajomość Cię zaprowadzi.

ocenił(a) serial na 8
robin17

Dla mnie ten serial był wspaniały. Lekki i życiowy. Oglądałam go z mega ciekawością co dalej. A ostatnim odcinkiem byłam wzruszona.

ocenił(a) serial na 8
martynakow666

Dokładnie tak ;) serial życiowy, jak to serial - momentami skrótowy, podkolorowany lub przesadzony, ale ogółem problemy dość zwyczajne i nie oderwane od rzeczywistości, co mówię na plus.

ocenił(a) serial na 7
martynakow666

Girls od HBO jest znacznie lepsze - lepiej nakręcone, lepiej napisane, z lepszymi bohaterami, bardziej inteligentnym humorem, bardziej życiowe. Jako pocieszenie po Girls jest spoko. Jeśli jeszcze nie oglądałaś, zrób to koniecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones