PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742520}

Lucyfer

Lucifer
7,9 117 205
ocen
7,9 10 1 117205
5,3 3
oceny krytyków
Lucyfer
powrót do forum serialu Lucyfer

Lucifer s01e05

ocenił(a) serial na 10

Po angielsku nie wiele rozumiem ;/ Ktoś ma z napisami chociaż najnowszy odcinek ?

krychu9

Odcinki wychodzą w każdą środę na tvseriesonline, ale jakość nie najlepsza. Ja oglądam zwykle w czwartki na zobaczto.tv bo jest w HD. Nie lepiej poczekać jeden dzień i obejrzeć przetłumaczony odcinek niż zabijać sobie zabawę, jeśli nie zna się dobrze języka?

ocenił(a) serial na 7
revira

Polecam thepiratebay. Odcinki są wrzucane zaraz po premierze, jednak wymagany jest program uTorrent.

ocenił(a) serial na 8
krychu9

Wg mnie najlepszy odcinek do tej pory.
Mniej humoru niż w poprzednim, ale jest sporo w zamian.
Przede wszystkim - Maze. Dużo Maze. No i Maze kopiąca tyłki i rzucająca teksty - like a boss - to jest po prostu to ^_^ . Ciekawie wybrzmiewa scena gdy mówi Luckowi że zajmie się niebezpieczeństwami których on nie zauważa - wizyta u Chloe dokładnie pokazuje co miała na myśli. I tak, Chloe może być dla Lucka bardzo niebezpieczna. Dodatkowym bonusem jest pokazanie w tej scenie "drugiej twarzy" Maze. Sympatyczne nawiązanie do komiksu :)
Ciekawie wygląda pierwsza rozmowa Lucka z Maze w klubie. O co właściwie chodzi w ich relacji? Czemu Maze nie ma wyboru? I skąd wiedziała gdzie jest Lucek? Ta rozmowa między nimi to chyba pierwsza scena w serialu w której po prostu nie lubiłem Lucka. Potraktował demonicę jak swoją własność - swoją kreację - swoją niewolnicę ? Ciekawe. Widać też (druga rozmowa) że Maze chyba szczerze coś do Lucka czuje i faktycznie jest zazdrosna o blondwłosą policjantkę. Również ciekawe że nie "poszczuła" anioła na rywalkę.
Druga rzecz - Amenadiel. Wreszcie ruszył tyłek i zaczął działać. I to z polotem. "Randka" Z Maze, sprytne zdobycie dostępu do wiedzy o pacjentach pani doktor. No, no.
Po trzecie - sprawa Palmetto. Wreszcie trochę informacji, to chyba będzie większy wątek. Cieszy oko aktor w roli policjanta który oberwał -kojarzę go z wielu produkcji, z reguły grywa właśnie gliniarzy lub gangsterów.
Po czwarte - "umowy z diabłem". Trochę wyjaśnień na ten temat, no i sprawa tym razem nawiązuje bezpośrednio do Lucyfera. No i. - jak duża część miasta siedzi u Lucka w kieszeni ?
Piątka - szefowa Chloe. Po wprowadzeniu w poprzednim epku, teraz ma trochę większą rolę. Jest nadzieja że będzie jej więcej. Jest podatna na wpływ Lucka, dzięki czemu ten uzyskuje duży wpływ na Chloe.

Przy okazji warto też zauważyć że oprócz Chloe jak na razie nikt Lucka nie uszkodził ani nie uderzył więc w sumie nie wiadomo jak to jest teraz z jego niezniszczalnością...

Soundtrack jak zwykle super - "A Girl Like You" by Edwin Collins, czy "Ghostcity" by Thomas Azier - mniam, mniam.

No i Tom Ellis który wciąż bawi się rolą i coraz to pokazuje nowe rzeczy - to spojrzenie na Chloe gdy ta zamawia wodę, albo wyraz twarzy gdy stwierdza ze wszyscy zawierają takie umowy. No i coraz lepiej aktorsko przedstawia mroczną stronę Lucka. Facet daje z siebie wszystko :)

Już się nie mogę doczekać następnego odcinka i Tajemniczej Skrzyni :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones