Lucyfer (2016-2021)
Lucyfer: Sezon 6 Lucyfer Sezon 6, Odcinek 10
Odcinek Lucyfer (2016-2021)

Partnerzy aż do końca

Partners 'Til the End 53m
7,9 635
ocen
7,9 10 1 635
Lucyfer
powrót do forum s6e10

Niestety. Moim zdaniem koszmar. Cały sezon jaki flaki z olejem. Córeczka przybywa z przyszłości, bo tatusia nie było. Trix całkowicie zepchnięta na bok, a raczej wykopana z boiska. Zaniedbanie córki po śmierci ojca. Wszyscy na zakończenie szczesliwi tylko nie główni bohaterowie. Kochalem ten serial, ale bardzo się zawiodłem.

ocenił(a) serial na 6
Lukasz_Guz_filmweb

z serialu quasi kryminalnego zrobił się melodramat pełną gębą.

ocenił(a) serial na 9
Lukasz_Guz_filmweb

Właśnie w końcu obejrzałam ostatnie 2 sezony i faktycznie, najbardziej mnie chyba zirytowało co zrobiono z postacią Trixie - dosłownie 2 miesiące wcześniej straciła ojca, tymczasem nikt się nią nie interesuje. Wszystko kręci się wokół Rory, Lucyfer ma odejść - najpierw spędza czas z Rory, potem z Rory i Chloe, najwyraźniej nikt nie pamięta, że była jeszcze jedna córka :/
Chloe umiera - towarzyszy jej tylko Rory.
Sam pomysł na przybycie córki z przyszłości nie był zły, ale o pierwsze to za mało, żeby dźwignąć cały sezon, w którym poza tym mamy Chloe, której cała rola nagle ograniczyła się do dodatku do Lucyfera, snuje się poza tym bez celu i charakteru, Lucyfera, który nie chce zostać bogiem - co widz widzi już od pierwszego odcinka, a bohaterowie, wliczając w to genialną terapeutkę - zostają tym wielkim objawieniem zaskoczeni w ósmym odcinku. Z postacią Amenadiela coś tam próbują robić, ale trochę za późno, Lindy i Maze mamy niewiele...
A to bez wspomnienia o samym finale.

Moim zdaniem szkoda, że serial nie skończył się jednak o sezon wcześniej, tamten finał był znacznie lepszy.

ocenił(a) serial na 3
Lukasz_Guz_filmweb

Cały wątek aurory był śmietnikowy. Zamiast dociągnąć inne wątki zawalili tym sezon. Straszny gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones