PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559330}

Ludzie Chudego

5,5 6 983
oceny
5,5 10 1 6983
Ludzie Chudego
powrót do forum serialu Ludzie Chudego

Sezon 3

ocenił(a) serial na 7

Dawajcie glosy kto chce sezon 3 !.

użytkownik usunięty
cureman

Tak juz zobaczysz 3 sezon...
Fanow tego serialu zrobiono w wielkiego wala,konczac serial w takim momencie,brak slow.
Oczywiscie "Ludzie chudego" ponoc mial zbyt mala ogladalnosc,trudno sie dziwic jak pol kraju siedzi i oglada dzien w dzien "M jak mizeria" i "Barwy nie szczescia"...na te pomylki widzow nie brakuje.

ocenił(a) serial na 7

BEZ SPAMU! .Dawac glosy!.

ocenił(a) serial na 6
cureman

Ja chcę!!! serial fantastyczny!

cureman

Ja nie chcę :D.

ocenił(a) serial na 7
grzegorz_021

Kolejny troll ! To po co tu wchodzisz co?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cureman

Bo mogę ;).

ocenił(a) serial na 7
grzegorz_021

Polecam ci ONET. Trollu.

cureman

Wrzuć na luz Gustlik :D.

ocenił(a) serial na 6
cureman

Ja też chcę kontynuacji serialu.Jak mozna skończyc w takim momencie??

Kalina102

no wlasnie. moim zdaniem nalezy serial kontynuować.

ocenił(a) serial na 10
fiore99

Też się z tym zgadzam powinni kontynuować..

ocenił(a) serial na 10
jarek1990

jestem w 100% za tym, aby była kolejna seria! No ale jakby nie mogli, to może daliby chociaż jeden odcinek, który pokazuje, co się dalej działo, bo już nie wiem, czy Łukasz zginął, co dalej z Riką i Michą, co z Rafałem, czy Chudziszewscy będą rodziną zastępczą, i tak w ogóle to co się stało z mamą Chudego!

ocenił(a) serial na 4
cureman

jestem za!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 6
hosss

Może trzeba by pisac na stronkach programu II TVP,że chcemy kontynuacji?!Jak sporo ludzi się wpisze,to może da to jakiś efekt.Ja jednak myślę,że oni czekają na reakcję ludzi,a serial będzie kontynuowany.

ocenił(a) serial na 7
Kalina102

Jakie TVP ?...... Jak to serial Polsatu.Co za czasy....

ocenił(a) serial na 6
cureman

Tak...sorki..pochrzaniłam! To oczywiście POlsat

ocenił(a) serial na 9
cureman

no i co, pisaliście?

ocenił(a) serial na 10
nataljosz

właśnie, napisał ktoś?! bo jak nie, to moge się za to zabrać!

ocenił(a) serial na 9
michacz007

chyba nikt nic nie napisał

ocenił(a) serial na 10
nataljosz

Dobra, przedwczoraj napisałem do polsatu XD czy odpiszą- zobaczymy! :D mam nadzieje, że długo nie będzie trzeba czekać aż odpiszą. PS Obiecuję, że jak tylko odpiszą, to napisze :)

ocenił(a) serial na 7
michacz007

Chyba Polsat cię olał, bo zamiast dać 3 sezon to od dzisiaj powtarza od 1 sezonu o 12 od poniedziałku do piątku

użytkownik usunięty
michacz007

Polsat dał jakas odpowiedz? bo niewidze, a zaczolem ogladac serial na ipli, i stwierdzam ze dosc fajna komedia(chyba najlepsza Polska od wielu lat). Jestem wlasnie ciekaw czy odpisal Polsat, bo marne sa szanse na wznowienie serialu, ale nadzieja umiera ostatnia. A na innych forach widzialem ze pare osob tez ma nadzieje na powrot serialu tylko że wypowiadali się w większości 3 lata temu.

cureman

JA CHCE JA JA JA CHCE

cureman

Ja chcę!!!!

ocenił(a) serial na 5
cureman

Widać ,że definitywnie anulowali serial.

ocenił(a) serial na 8
cureman

Powiem tak, chciałbym kontynuacje. Jednak polsat inwestuje teraz w takie "seriale" jak dlaczego ja itp... Tanie, proste a oglądalność bije rekordy. Skoro mamy głupie, mało ambitne społeczeństwo które każdego śmiecia kupi poco się przemęczać...

ocenił(a) serial na 7
Ellayas

Dajmy znac Polsatowi ze chcemy!

ocenił(a) serial na 8
cureman

Skończy się odpowiedzią że się im nie opłaca. Opłacenie samego Cezarego Żaka to tyle samo co 3 odcinki "Dlaczego ja" :) Nic z tego, tym bardziej nie wiem jak to by wyszło po takiej przerwie z aktorami, teraz każdy jest zajęty czymś innym a to też ludzie. Jednak chociaż 1 odcinek wyjaśniający wszystko przydałby się.

ocenił(a) serial na 7
Ellayas

Wszystko jest realne ,serial Blondynka wraca w TVP po dluuuugiej przerwie.

ocenił(a) serial na 10
cureman

zgadza sie zdziałajmy coś!!!!

cureman

Ja też chcem!!! W takim momencie zakończyć serial toż to barbarzyństwo jest!!!

cureman

Mam nadzieję, że "ludzie chudego" wrócą na antenę. Ten serial był świetny! Był naprawdę zabawny i z tego co widzę naprawdę wiele osób chciałoby znów go zobaczyć! +szacun dla Lukasa :)

cureman

Ja bym w sumie chciał żeby serial powrócił, ale na kanwie pierwszego sezonu. Zmiana reżysera i scenarzysty w drugiej serii zrobiły z całkiem śmiesznego widowiska dno i wodorosty. Sposób kamerowania jak z jakiegoś Teatru Telewizji, nieśmieszne dialogi, mało wartka akcja.

cureman

czemu nie, jak do tad mieli pomysl na ten serial, jestem ciekaw co dalej wymysla

ocenił(a) serial na 8
cureman

Jasne ale to już marzenia. Drugi najlepszy serial komediowy w Polsce po "Kiepskich" oczywiście. Faktycznie to się im już nie opłaca. Dzisiaj im większa padaka tym lepsza oglądalność.

użytkownik usunięty
cureman

Ja chcialbym dalej zobaczyc jak zwiazek kasi i lukasza sie psuje, mnie ten pomysl na ich milosc byl okropny, przeciez to sprzeczne z konwencja tej hisorii :P A historia bardzo ciekawa i dobrze obsadzona wiec jestem za :)

ocenił(a) serial na 7

No i cisza w temacie ...

ocenił(a) serial na 9
cureman

właśnie obejrzałam sobie wszystkie odcinki Ludzi Chudego i mam taki niedosyt, że wiele rzeczy nie zostało jakby rozwiązanych.. mógłby jeszcze powstać sezon... np. nie wiadomo co z Łukaszem i tak dalej... bez sensu

ocenił(a) serial na 9
dariaaa29

ślub sylwi i tak dalej... nie wiem czemu skończyli, gdzieś czytałam że słaba oglądalność

ocenił(a) serial na 6
dariaaa29

Pewnie kasy pożałowali na następny sezon...albo nie mogli zebrac do kupy wszystkich aktorów.Serial był bardzo dobry!

ocenił(a) serial na 8
dariaaa29

No i co? Jakieś informacje? Ktoś wystosował jakieś pismo? Jeżeli nie mogło być trzeciego sezonu, to mogli wyemitować jakiś odcinek dodatkowy, który rozwiałby wątpliwości. Każdy serial, który oglądam - nie ma końca i jest zrywany. Najpierw Kryminalni, potem Ludzie Chudego, i to w takich momentach jest to urywane...

użytkownik usunięty
cureman

no toc to sie niemoze tak skonczyc

ocenił(a) serial na 7

Zróbmy na Fejsie stronę ,mogę sie tym zając ! Ktoś chętny niech pisze do mnie na pw .

ocenił(a) serial na 6
cureman

Sorki..ale ja nie używam...Fe !

użytkownik usunięty
cureman

ja mam face'a i wchdze w to

to jest ta stronka na fb. ja tez chce kontynuacji serialu

cureman

Gdyby puścili serial w niedziele znów była by duża oglądalność :) ale niestety woleli zrezygnować z produkcji :/ A szkoda bo serial wspaniały :)

ocenił(a) serial na 9
cureman

Ja też chce ;)

cureman

Ja również chciałabym trzeci sezon - serial jest połączeniem komedii z kryminałem i bardzo mi się to podoba. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones