7,2 45 098
ocen
7,2 10 45098
6 006
chce zobaczyć
6,2 6
ocen krytyków
{"rate":6.1666665,"count":6}
{"type":"film","id":855446,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Lupin-2021-855446/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Lupin
 • spy19 ocenił(a) ten serial na: 4

  Pierwsze 2 czy 3 odcinki nawet oglądało się ok (przymykając oko na niektóre naiwne sytuację). Pozostałe to już jazda po całości. Ciężko było obejrzeć do końca. Bardzo dużo bzdur. To taki serial dla prostego widza, żeby za bardzo nie wysilał mózgownicy.

 • hipisos ocenił(a) ten serial na: 7

  spy19 "Dla prostego widza" - bardzo lubię to określenie, szczególnie jak potem wejdę na profil takiego inteligetnego widza, który preferuje ambitne kino, nietuzinkowe - po prostu takie, które zaspokoi oczekiwania tak światłego umysłu. W związku z tym na ocenę 10 zasłużyły u niego: Rambo oraz film z Belgiem łamiącym kręgosłupy jedną ręką w roli głównej.

 • hipisos Ale o co chodzi? Kto inny jak nie "prosty widz" ma ocenić czy dana produkcja jest dla niego czy nie? Miłośnik artystowskich produkcji nigdy nie zrozumie/doceni takiej dla 'prostego widza'.

 • CichyK24 ocenił(a) ten serial na: 4

  spy19 Mam takie same odczucia. Dwa pierwsze odcinki spoko, takie do obejrzenia na luzie. Pozostałe 3 oglądałem na siłę. Słabizna straszna.

 • fazikers ocenił(a) ten serial na: 3

  spy19 To serial w kategorii Bajki na dobranoc. To prawda...nie da się oglądać tego steku bzdur.

 • spy19 Jestem w stanie strawić bajkowe, naciągane i niedorzeczne wyczyny kolegi Lupina, ale poległam, gdy odkrył "szokującą" prawdę, że jego kosztowną edukację sfinansowała rodzina Pellegrini. No a niby kto miał to zrobić?
  Wyrafinowany geniusz a chwilami naiwny tłuk. Zgrzyta.

 • eingrad ocenił(a) ten serial na: 4

  spy19 dokladnie 100% prawdy

 • aisling_7 ocenił(a) ten serial na: 1

  spy19 Całkowicie się zgadzam. Zmarnowane kilka godzin życia, bo nigdy nie widziałam czegoś tak, delikatnie mówiąc, słabego. Zupełna kpina z widza, a jeśli miał być to serial, który ogląda się "z przymrużeniem oka" to już lepiej w ogóle zamknąć oczy. Z ocen niestety wnioskuję, że jest to rozrywka na poziomie naszego społeczeństwa.