Lupin (2021)
Lupin: Sezon 3 Lupin Sezon 3, Odcinek 7
Odcinek Lupin (2021)

Rozdział 7

Chapitre 7 51m
7,6 261
ocen
7,6 10 1 261
Lupin
powrót do forum s3e7

Generalnie tutaj są dwa finały - jeden E06 (matka sama się uwalnia), drugi E07. Ciekawe czy będzie 4 sezon, ale obstawiam, że tak. To, co mnie zaskoczyło to, że mamy o dwa odcinki więcej w 3 części a cały sezon jest mimo wszystko duużo lepszy niż dwie pozostałe części. Rzadko się zdarza serial, że jego kolejne sezony są lepsze niż pierwszy czy drugi. To jest niepojęte, jak sprawnie to poprowadzili (chyba, że wszystko 1:1 z książek, tego nie wiem). W każdym razie oglądało się przyjemnie i solidne 9/10 za sezon i rozrywkę.

ocenił(a) serial na 8
heavygunner

Mam problem z interpretacją ostatniej sceny... czy matka Assana była podstawiona? Co oznaczał ten fragment z książki?

paciaab

Też się zastanawiam. Może chodzi o to, że matka zostawiła go wcześniej, była też córka peligriniego, ona też była po stronie ojca, może zrobią coś, aby zmanipulować Camille?

lola23

Miałam na myśli Claire oczywiście:)

paciaab

Tez mam problem z interpretacja ostatniej sceny.

paciaab

A co jeśli za tym wszystkim stał Ben? Miał dostęp do „wydrążonej iglicy”. Na końcu jest pokazana córka Pellegriniego. Może Ben ją ucharakteryzował na matkę Diopa? Jego wzrok też mówi jakby coś ukrywał i znał osobę matki…

heavygunner

Tez 3 sezon mi się bardziej podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones