PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548378}

Luther

7,9 37 tys. ocen
7,9 10 1 36597
7,6 19 krytyków
Luther
powrót do forum serialu Luther

[SPOILER]!!!

jak np odcinek 4 z sezonu 1 - o tym mordercy który zabijał by zdobyć jakieś upominki dla żony

odcinek 4 z sezonu 2 - o pojmaniu tego mordercy w masce który chciał zabić dzieci

no i ostatnie dwa odcinki 3 sezonu - genialne!!!

co mi się nie podobało to często reakcje osób pokrzywdzonych które zamiast np uciekać przed oprawcami to potrafiły

- chować się z idiotycznych miejscach (sytuacja z szafą po tym jak morderca zabija męża kobiety a ta zamiast uciec z domu chowa się w szafie - ten motyw z zabijaniem kobiet i nakładaniem masek na nie)
- te dwie pielęgniarki z szpitala psychiatrycznego w jakiż to głupi sposób dały się złapać, jedna słyszała dziwne dźwięki więc poszła sprawdzić a za nią zaraz druga bo też słyszała dziwne odgłosy - naciągane strasznie
- albo motyw z taxi, dziewczyna widzi że ten fałszywy kierowca nie wiezie ją na jej ulicę i zamiast wyskoczyć z auta to czeka aż ten ją zawiezie na miejsce i zabije


za te moim zdaniem wielkie wpadki ocena 8/10 (mogło być 9)

ocenił(a) serial na 7
peeszet

Dla mnie końcówka 3 odcinka pierwszej serii była idiotyczna.

Co do taksówki - dziewczyna nie mogła wyskoczyć, dopoki taksówkarz się nie zatrzyma, drzwi automatycznie się zamykają gdy taksówka jest w ruchu.

ocenił(a) serial na 8
Rlyeh

o patrz, o tej taksówce to nie wiedziałem