PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785066}

Mężczyzna w pomarańczowej koszuli

Man in an Orange Shirt
7,3 981
ocen
7,3 10 1 981
Mężczyzna w pomarańczowej koszuli
powrót do forum serialu Mężczyzna w pomarańczowej koszuli

Bardzo długo czekałem na film taki jak ten. Film jest fajny ale nie banalny, w żadnym stopniu nie jest przerysowany jak to zazwyczaj ma miejsce. Oceniam na 10 :)

ocenił(a) serial na 7
marcinpaprowski

Zgadzam się z Tobą.
Mam jednak problem aby ocenić film jako całość...1 część bardzo dobra, realistyczna i wzruszająca lecz 2 jest już zdecydowanie mniej.
Zwłaszcza główny bohater w 2 części zupełnie mnie nie przekonał po tym jakie życie prowadził nagle zapragnął stabilnego związku...Ja jakoś mu nie uwierzyłem.
Ogółem 7/10
Bardzo dobre role Vanessy Redgrave oraz Olivera Jackson-Cohena
Ja jednak jeśli chodzi o taką tematykę to widziałem jednak lepszy film PIĘKNY KRAJ 2017

szymon1984_filmweb

Mam dokładnie takie same odczucia - film bardzo nierówny, pierwsza część genialna, druga dużo słabsza. Końcówka (obraz, list) ratuje drugą połowę.

szymon1984_filmweb

Właśnie w tym rzecz, że przez to genialnie widać różnicę w podejściu do miłości kiedyś (w trudnych i niesprzyjających okolicznościach), a współcześnie, gdy seks zastąpił głębsze uczucia, bo stał się dostępny na wyciągnięcie ręki! Wtedy bardziej liczyła się miłość i namiętność, a dziś pożądanie i kopulacja... W realnym życiu spotykałem takich typów, jak bohater z drugiej części, którzy potrafili doskonale udawać uczucia, byle kogoś interesującego przelecieć (im trudniej dostępny, tym większe wyzwanie i pożądanie). Ale z drugiej strony chyba każdy w głębi duszy pragnie stabilizacji i prawdziwej miłości, zwłaszcza w dojrzałym wieku (choć niektórzy geje nigdy nie dojrzewają i zostają starymi narcyzami/egoistami). A dziś ta dostępność i wygodnictwo nie sprzyjają głębszym uczuciom i stabilnym związkom...

ocenił(a) serial na 8
singiel72

Ile lacznie trwa produkcja?

użytkownik usunięty
marcinpaprowski

Oglądałeś Odruch Serca?

ocenił(a) serial na 7

Ja widziałem :-)

użytkownik usunięty
szymon1984_filmweb

Też dobry film tylko smutny.

marcinpaprowski

To prawda. Momentami naprawdę wzruszający.

ocenił(a) serial na 9
marcinpaprowski

Dla mnie rewelacja. Niesamowicie sugestywny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones