PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251805}

Młody Herkules

Young Hercules
5,2 2 060
ocen
5,2 10 1 2060
Młody Herkules
powrót do forum serialu Młody Herkules

Kolejny serial za którym szalałam będąc jeszcze młoda i piękna :D ehh :D

ocenił(a) serial na 10
ossoria

Ja też ;-) Chciała bym go obejrzeć jeszcze raz, ale nie mogę znaleźć w polskiej wersji językowej.

ssstrzalka

jak jakimś cudem znajdę, na pewno dam znać :D

ocenił(a) serial na 7
ossoria

Mam podobne zdanie:). Jeden z lepszych seriali mojego dzieciństwa.

doro861

Też pamiętam jak śmigał w telewizji. Był jeszcze Herkules (dorosły:) ) i Xena - wojownicza księżniczka. Się działo :P

alko38

Herkulesa z Kevinem Sorbo i Xenę to oglądałam, no, może po parę odcinków, ale młodego Herkulesa to nie. Ale widzę, że w obsadzie Herkulesa juniora znaleźli się aktorzy z serialu "Legenda Wilhelma Tella", a to dla mnie całkiem miła niespodzianka. ;)

ocenił(a) serial na 7
alko38

Dokładnie.... te seriale przywołują wspomnienia...^^
Jeszcze mi się przypomina jajcarski "Mystic Knights of Tir Na Nog".... heh

ocenił(a) serial na 7
ossoria

Też oglądałam. A kilka lat temu się zdziwiłam, kiedy zobaczyłam, że grał tam główną rolę Gosling :)

ossoria

Gdzie są napisy do tego filmu może ktoś wie ???? bo mam angielską wersje

ocenił(a) serial na 6
ossoria

Odświeżam temat, bo mam dylemat ocenowy :) i nic lepszego do roboty. Też oglądałam ten serial, potem dłuuugo nic i potem włączając 'Pamiętnik' zdziwienie: "to przecież mój herkules!" :D Oczywiście w podstawówce bym dała serialowi 10+, ale teraz to chyba dam z połowę, :p

colorblind789

Myślę że powinnaś wtedy dać mu 10 - jak ja bym miał dawać ocenę jakiemukolwiek filmowi po 10ciu latach to zapewne żadnemu nie dostałoby się więcej jak 5 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones