PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=854396}

Młody Wallander

Young Wallander
6,4 3 931
ocen
6,4 10 1 3931
Młody Wallander
powrót do forum serialu Młody Wallander

Ciągle nie mogłam jednoznacznie ustalić co mi w nim nie pasuje, poza tym, że są i Szwedzi i brytyjski akcent, ale tak mi nie dawało spokoju, że serial totalnie jest pozbawiony szwedzkiego klimatu i sznytu. Wygląda jakby Netflix miał swój pomysł już na serial i nakręcił, a potem dopisał do niego Wallander, żeby się sprzedało i uznał że będzie git. No nie do końca. Może i USA to przeszło, bo dla nich Europa to jeden kraj ;) Bardziej szwedzki jest stolik LACK z Ikei niż to.

ocenił(a) serial na 7
basslola

Tu nie wyszło, ale już ludzie z BBC zrobili świetny serial z Kenem Branaghem. Młody Łolenda jest porostu słaby.

ocenił(a) serial na 4
foxtrot

Racja. Fabuła jest mocno przeciętna, widziałam lepsze i gorsze. Nic szczególnego. Mógłby się nazywać się Smith i mieszkać w Liverpoolu i zupełnie i niczego by to nie zmieniło :) Jedynym powodem dla którego to obejrzałam do końca był Pålsson, który moim zdaniem jest dobrym aktorem i byłby świetny, gdyby miał co zagrać, a tu dostał takie linijki, aż mi go było żal. To chyba jego najsłabsza rola - ewidentnie męczył się ze swoją postacią, a ma na koncie podobne role - tylko Brytyjczycy totalnie nie udźwignęli klimatu, który jest integralną cechą skandynawskiego kina. Nie wiem, ale ilekroć oglądam anglojęzyczny film o Szwedach to mi nie podchodzi - jest na siłę "światowy" i to czuć, szczególnie znając ich od środka.

ocenił(a) serial na 5
basslola

Netflix to stan umysłu

isgenaroth

A mnie irytują takie wiejskie mądrości.

ocenił(a) serial na 6
basslola

Mam słabość do szwedzkiego oryginału

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones