PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724137}

Młody papież

The Young Pope
8,1 59 831
ocen
8,1 10 1 59831
8,5 25
ocen krytyków
Młody papież
powrót do forum serialu Młody papież

ale oczywiście przez cenzurę by się nie przedarł. Po pierwszych dwóch odcinkach nawet mnie to bawiło ale później zacząłem odbierać serial jako zwykłe szkalowanie chrześcijan i przedstawianie ich jako same odpady genetyczne tj kobiety z wąsami, karły, głusi, ślepi, modlący się do owiec. Próba utożsamienia idei chrześcijaństwa ze skorumpowaną korporacją watykańską, bleeee

scott9

Na szczęście religia watykańska nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem. Bardziej z pogańskim wielobóstwem. Co do filmu to nawet dobry był do 5 odcinka, potem już smęcił aczkolwiek ukazuje mniej więcej prawdziwy obraz jak to wygląda w tej instytucji. Czyli pierdu pierdu i do przodu.

ocenił(a) serial na 10
tengo_que

Katolicyzm = Chrześcijaństwo.
Nie tylko dlatego, że jedynie Kościół Katolicki ma to czego prawosławni, protestanci, świadkowie jehowy i reszta heretyków nigdy nie posiądzie, ale też dlatego, że nauka Kościóła jako jedyna z wszystkich tzw. odłamów chrześcijaństwa jest biblijna.

Al_Bundy

1 ktoś nie wie że protestanci używają bibli, jechowi też ale dodają jej jakieś magiczne znaczenia
2 biblijny bóg nie może istnieć

ocenił(a) serial na 10
Jeszczejak

1. Skąd, że nie wiem? Niby gdzie napisałem, że nie używają? Mówie tylko, że nie bardzo rozumieja.
2. Hmm, ok XD

Al_Bundy

ej ej ej oni wszyscy bazują sie na biblji co ty P0938303isz

ocenił(a) serial na 10
Jeszczejak

Niech zgadne, masz 13 lat, jesteś antyklerykałem podniecajacym się tym, że krucjaty zabiły 500 miliardów ludzi, inkwizycja kolejne 100 bilionów, a Hitler w mlodosci byl ksiedzem? XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones