serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Młody papież

The Young Pope
2016
50m
8,1 59 678
ocen
8,1 10 1 59678
8,5 24
oceny krytyków
Lenny Belardo przyjmuje imię Piusa XIII i zostaje pierwszym amerykańskim papieżem w historii kościoła. więcej mniej
Młody papież zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Młody papież
Zwiastun nr 1
Młody papież
Teaser nr 2
Młody papież
Teaser nr 1
nr 1 2016-09-04T08:59:34 https://fwcdn.pl/webv/03/82/40382/a1.40382.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/237/724137/trailer__the_young_pope.vp9.720p.webm

Lenny Belardo, który przyjął imię Piusa XIII jest pierwszym amerykańskim papieżem w historii Kościoła. Wszystko wskazuje na to, że wybór tego młodego, ujmującego biskupa na Ojca Świętego jest efektem skutecznej strategii medialnej, jaką przyjęło Kolegium Kardynalskie. Ale pozory mogą mylić. A tym bardziej w miejscu i pomiędzy ludźmi, dlaLenny Belardo, który przyjął imię Piusa XIII jest pierwszym amerykańskim papieżem w historii Kościoła. Wszystko wskazuje na to, że wybór tego młodego, ujmującego biskupa na Ojca Świętego jest efektem skutecznej strategii medialnej, jaką przyjęło Kolegium Kardynalskie. Ale pozory mogą mylić. A tym bardziej w miejscu i pomiędzy ludźmi, dla których wielka tajemnica wiary jest życiowym drogowskazem. Tym miejscem jest Watykan, a ci ludzie to hierarchowie Kościoła. A Pius XIII wydaje się być pośród nich najbardziej tajemniczy i pełen sprzeczności. Przebiegły i jednocześnie naiwny, ironiczny i pedantyczny, tradycyjny i nowatorski, wątpiący i pewny siebie, melancholijny i bezwzględny Pius XIII doświadcza człowieczej samotności, by odnaleźć Boga, którego mógłby dać ludziom. I sobie samemu.

dystrybucja
HBO
studio
Canal+ France / European Regional Development Fund (wsparcie) / Home Box Office (HBO) / więcej
tytuł oryg.
The Young Pope
inne tytuły
The Young Pope Miedzynarodowe
The Young Pope USA
więcej
Zdjęcia do serialu były kręcone w Rzymie i Wenecji (Włochy).
Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w lipcu 2015 roku.
Byliśmy w Białym Domu, byliśmy w centrum kartelu narkotykowego z Medelin, byliśmy w sypialniach Hollywood, a nawet w podbiegunowym lodowcu, przyszła pora na Stolicę Apostolską.  więcej
Czy film o kulisach funkcjonowania Stolicy Apostolskiej może wywołać oburzenie u współczesnego konsumenta kultury. Czy wychowany na filmach Pasoliniego, kontrowersyjnych obrazach Scorsese czy Morettiego widz poświęci kilka godzin swego nieustannie drożejącego czasu na kolejną próbę wiwisekcji watykańskich kuluarów? Ktoś słusznie zauważy: zależy od widza. I rzeczywiście dziesięciogodzinna epopeja wykreowana przez Paolo Sorrentino może rozemocjonować tych z nas, którzy zajmują miejsce po którejś ze stron dyskusji na temat roli i znaczenia Kościoła katolickiego. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

muzyka

ocenił(a) serial na 10

Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale serial ma obłędną ścieżkę dźwiękową. Plus jedną gwiazdkę dam za samą muzykę.

Finał

ocenił(a) serial na 8
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Trzech telewizyjnych gigantów (Canal+, HBO i Sky) nakręciło coś niesamowitego, ponadczasowego - ujmujące zdjęcia, aktorstwo najwyższych lotów, wspaniała muzyka i niebanalna, skłaniająca do refleksji fabuła - POLECAM!

Totalnie hipnotyzujacy Jude Law. Dzięki tej roli przestał być dla mnie amerykańskim Andrzejem Chyrą (czy tylko ja uważam, że wyglądają jak bliźniacy?). Mistrzowska mimika twarzy - za ten ćwierćuśmiech można oddać wszystko. Plus genialna, magnetyzujaca ścieżka dźwiękowa!

DOBRA ZMIANA

ocenił(a) serial na 7

w Watykanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones