PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724137}

Młody papież

The Young Pope
8,1 59 831
ocen
8,1 10 1 59831
8,5 25
ocen krytyków
Młody papież
powrót do forum serialu Młody papież

Fenomenalny

ocenił(a) serial na 10

Serial nie mogl sie wlasciwie nie udac. Sorentino ( odpowiedzialny za prawie wszystko) i jude law? I tak balem sie, ze cos pojdzie nie tak. Lierwsze sceny sa niesamowite. Takich zdjec tak genialnie polaczonych z muzyka, dajacycj taki klimat i jednoczesnie bedac perfekcja jesli chodzi o kadry, dawno nie widzialem. Serial nie jest tandetny, nie ma patosu, obrazoburczosci (moze znajda sie ludzie ktorzy beda narzekać ale dla dobra ludzkosci mam nadzieje, ze nie). Mialem nadzieje, ze bedzie bardzo dobry a po obejrzeniu zaledwie dwoch odcinkow zdaje sobie sprawe, ze The Young Pope jest czyms wielkim i pieknym. Jesli serial utrzyma poziom zrzuci true detective i twin peaks z piedestalu. Jesli ktos ogladal sorentino, zwraca uwage w filmie na kolory, kadry i przejscia kamery i lubi doszukiwac sie drugiego dna moge szczerze polecic ten serial. Milego ogladania!

ocenił(a) serial na 10
Pyramid_Head

Nie wiem jak poprawic błędy, nie sprawdzilem wpisu. Przepraszam za literówki :)

Pyramid_Head

Jaki to właściwie gatunek i o czym jest serial ? Bo kategoria na filmwebie dramat/komedia mówi niewiele...

Laura_N

Nie jestem filmoznawcą, więc mogę niezbyt dobrze to opisać. Jestem po pierwszym odcinku, początek był w klimatach trochę dziwnych, a'la Requiem dla snu. Potem zaczął się całkiem obyczajowy serial, komedii to tam niewiele, początki panowania papieża, oczywiście jest zupelnie inny niż poprzedni, nietypowy, zaczynają formować się wątki spiskowe itd. Bardzo fajna gra aktorska. Zapowiada się naprawdę ciekawie. Początkowo skojarzyło mi się trochę z 'The Borgias', no ale to chyba tylko ze względu na otoczenie papieża (grzeszki mniejsze i większe wśród kardynałów).

ocenił(a) serial na 7
Pyramid_Head

Jutro na hbo,czekam z niecierpliwością.

Pyramid_Head

Mi też się bardzo podobał, chociaż dopiero jeden odcinek za mną. Szczerze? Miałam nadzieję, że przemówienie z początku odcinka dzieje się naprawdę :D to byłby ciekawy obrót spraw. Bardzo fajny klimat i gra aktorska. Drugi obejrzę jutro, mam nadzieję, że będę na następne czekać z niecierpliwością :)

ocenił(a) serial na 10
paula_ryba

Gdyby papiez wyglosil takie przemowienie to moglbym go nawet polubic:)

ocenił(a) serial na 7
Pyramid_Head

To chyba nie jesteś wierzący.

ocenił(a) serial na 10
lenka96

Nie. uwazam, ze madrze mowil:P

ocenił(a) serial na 7
Pyramid_Head

Owszem, pod koniec - już na jawie. :)

ocenił(a) serial na 9
paula_ryba

No serial nie bedzie taki prosty i jakies wnioski trzeba bedzie wyciagac na biezaco. Np. co do tego przemowienia, to zaraz po nim jest sekwencja w ktorej papiez mowi ze jest sprzecznoscia. I faktycznie mamy na to potwierdzenie juz wfaktycznej homilii.

ocenił(a) serial na 10
Pyramid_Head

ja po pierwszym odcinku daje temu serialowi dychę w ciemno. przy takim montażu, reżyserii i grze aktorskiej to nie ma prawa się nie udać. jude law absolutnie fantastyczny. trochę się boję jednak, że nie odniesie wielkiego sukcesu (rozgłosu?) tak jak np. halt and catch fire. też świetny serial, ale zbyt... niszowy? nie wiem, czy to dobre określenie. w każdym razie, trzymam za ten serial kciuki i mam nadzieję, że będzie to coś wielkiego.

ocenił(a) serial na 10
etsuu

Takie perełki sa doceniane. Mnie zachwycil montas i zdjecia najbardziej ale wszystko jest kapitalne. Szkoda ze pewnie serial w polsce ucierpi przez poglady niektorych ludzi:)

ocenił(a) serial na 10
Pyramid_Head

zgadzam się . ale to już czysta polityka, trzeba trzymać kciuki, żeby rzeczywiście the young pope został doceniony przez szerszą publiczność :)

ocenił(a) serial na 7
Pyramid_Head

Poglądy KTÓRYCH ludzi? ;)

użytkownik usunięty
Pyramid_Head

ten serial nie zrzuci niczego z piedestalu bo jest nudny i niszowy. pewnie nie bedzie 2 sezonu

http://www.filmweb.pl/news/%22M%C5%82ody+papie%C5%BC%22+b%C4%99dzie+kontynuowany -120026

użytkownik usunięty
krzyzak

szok, patrzac po masakrycznie niskiej ilosci lajkow na fb w porownaniu do premier innych seriali to im sie to nie oplaci ;d

Pyramid_Head

Może głupie pytanie ale po traiellerach wygląda obiecująco teraz pytanie do tych co widzieli. Czy wpisuje sie w ten ostatnio popularny trend że hurr durr kościół zły religia opium blablabla i inny infantylizm czy raczej jest to coś nieco inteligentniejszego coś bardziej w stylu Boskiego ?

ocenił(a) serial na 9
WielkiVolare

Nie, nie wpisuje się. Nie ma zbyt dużo negatywnych stron kościoła. To raczej opowieść o stawieniu czoła przeznaczeniu. Chociaż ciężko ocenić po 2 odcinkach, w którą stronę pójdzie fabuła.

Pyramid_Head

Jesteś ignorantem. Błagam.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones