serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

M.A.N.T.I.S.

1994 - 1995
44m
6,6 162
oceny
6,6 10 1 162
Sparaliżowany naukowiec tworzy egzoszkielet, dzięki któremu nie tylko odzyskuje władzę w nogach, ale również nabywa nadludzką siłę oraz szybkość. Jako Modliszka strzeże miasto przed przestępczością i korupcją. Zobacz pełny opis
M.A.N.T.I.S. zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

nagrody

Błyskotliwy naukowiec, który porusza się przy pomocy wózka wynalazł exo-szkielet, nazwany the Mechanically Augmented Neuro Transmitter System czyli (M.A.N.T.I.S.). W ten sposób stara się polepszyć życie mieszkańcow swojego miasta. Wkładając exo-szkielet staje się super bohaterem. W tym stroju może poruszać siębez wózka. Staje się w pełniBłyskotliwy naukowiec, który porusza się przy pomocy wózka wynalazł exo-szkielet, nazwany the Mechanically Augmented Neuro Transmitter System czyli (M.A.N.T.I.S.). W ten sposób stara się polepszyć życie mieszkańcow swojego miasta. Wkładając exo-szkielet staje się super bohaterem. W tym stroju może poruszać siębez wózka. Staje się w pełni zdrowym człowiekiem, który przy pomocy dodatkowych właściwości szkieletu stara się oczyścić miasto z przestępców jak i skorumpowanych policjantów. Super zabawki pomagają mu w pokonywaniu zła. Pełen efektów specjalnych film akcji o superbohaterze.

studio
Renaissance Pictures / Universal Television / Wilbur Force Productions
tytuł oryg.
M.A.N.T.I.S.
inne tytuły
Zdjęcia do serialu powstawały w Vancouver (Kanada).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones