PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196252}

Mała Brytania

Little Britain
7,9 10 407
ocen
7,9 10 1 10407
Mała Brytania
powrót do forum serialu Mała Brytania

Świetny serial, świetne oceniany ale gdyby był Polski nazwany był by głupim i miał ocenę 3,5 dlaczego?

ocenił(a) serial na 8
andrew1916

Bo Polacy nie lubią jak się z nich wyśmiewa. A z Anglików można.

andrew1916

To dość typowy Brytyjski humor i też nie trafia do każdego. Wydaje mi się, że jak Anglikom się nie podoba, to szkoda im czasu na pierdzielenie o tym, jaki to ten serial głupi, a Polacy (jakby mieli za dużo czasu) zawsze muszą się podzielić swoją opinią, a do tego w większości nie umieją się śmiać z samych siebie. Tak, jak u nas 13 posterunek był świetny i wyśmiewał naszą policję, to już teraz nie robią takich seriali, bo wolą wywalić kasę na kolejne "Dlaczego ja" itd.

ocenił(a) serial na 9
Angela4b

Ale w Kiepskich też wyśmiewa się Polską mentalność i stereotypy, mimo to serial bił swego czasu rekordy popularności.
















pokemon227

Jest jeszcze kilka takich seriali, ale nie widzę sensu wymieniać wszystkich, więc podałam ten 13 posterunek. Nie wiem czy bił, czy nie, ale mi tam się podobał :) jednak te nowsze sezony już nie mają tego czegoś w sobie, albo po prostu mi się przejedli ci Kiepscy

ocenił(a) serial na 6
andrew1916

bo dosc prymitywny jest ten serial. uwielbiam angielskie poczucie humoru, ale sa lepsze seriale

andrew1916

Tutaj zdecydowanie swoje robi specyficzne poczucie humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones