PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196252}

Mała Brytania

Little Britain
7,9 10 407
ocen
7,9 10 1 10407
Mała Brytania
powrót do forum serialu Mała Brytania

Jakie sa wasze wrazenia po zobaczeniu dwoch odcinkow "za granica" ? :) jak dla mnie rewelacyjne jak caly serial :)) najlepsze bylo jak starsze malzenstwo zlozylo skarge na carol a ona zaczela tak plakac : PP czekam na wasze opinie

wine_bae

Nie wiem o co chodzi dokładnie ale domyślam się że o serie Mała Brytania W Ameryce?jeśli tak ,najbardziej podobało mi się jak starsza pani z pieskiem który zawsze kazał jej się rozebrać i nie tylko ...
Ale pozostała reszta też była dobra .
Największym zaskoczeniem było dla mnie jak zobaczyłem Stinga !,myślę że dobrze skomponowali się w realia amerykańskie i zastanawiam się jaki kraj by mogli jeszcze odwiedzić odwiedzą?

ocenił(a) serial na 10
EHNATON2

nie, nie chodzi mi o LB USA.. Nie wiem czy wiesz o istnieniu (ja do niedawna tez nie wiedzialem) 2 odcinkow , ktore byly dodatkiem, a niedawno w Polsce ukazalo sie to wydanie na dvd - z dwoma odcinkami jak nasi bohaterowie sa za granica ;] a jesli chodzi o LB USA to tez uwielbiam skecz z mr . Doggy ;]

wine_bae

Wiesz co to mi niezłego ćwieka wbiłeś pierwszy raz słyszę o tych odcinkach ,mam na płytach trzy serie w UK i jedną w Ameryce byłem pewny że o to chodzi Hm i przez ciebie muszę je mieć i obejrzeć wybacz jestem do tyłu w tym wszystkim i Dzięki że mi tak odpowiedziałeś,na pewno jak obejrzę to zrelacjonuję o co prosisz! )))

ocenił(a) serial na 8
wine_bae

Dopiero ostatnio wpadłam na te dwa odcinki i szkoda, że nie zrobili więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones