PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36749}

Mała księżniczka

A Little Princess
7,9 237
ocen
7,9 10 1 237
Mała księżniczka
powrót do forum serialu Mała księżniczka

Czy ktokolwiek wie, gdzie można znaleźć/pobrać, kupić ten film w polskiej wersji językowej?

ocenił(a) serial na 10
eveline_v

Niestety nie słyszałem o istnieniu tej ekranizacji wydanej w polskiej wersji językowej... mam nagrane jedynie dwa pierwsze odcinki. Jest jednak DVD ze wszystkimi sześcioma, niestety tylko w oryginale. Jeśli by Ci to odpowiadało - daj znać.

ocenił(a) serial na 9
man_of_the_oak

Ja mam nagrane dwa ostatnie (w kiepskiej jakości niestety). Oryginalne DVD mam. Niestety, mimo że większość dialogów rozumiem, nie mam 100% komfortu oglądania, dlatego szukam polskiej wersji. Mimo wszystko dziękuję za dobre chęci :) Pozostaje chyba czekać, aż telewizja się zlituje i jeszcze kiedyś wyświetli.

ocenił(a) serial na 10
eveline_v

Cóż, jeśli chciałabyś, jestem w stanie stworzyć napisy : ) Na telewizję raczej bym nie liczył, teraz w owej króluje zupełnie inny typ kina...

ocenił(a) serial na 9
man_of_the_oak

Niestety, bardzo trudno teraz o porządny, typowo familijny film. Za napisy dziękuję, jak już pisałam, nie mam problemu ze zrozumieniem. Chodzi o to, że bardzo często lubię włączyć sobie pewne filmy niejako "w tle". Pozwalają mi się skupić, ułatwiają pracę itp. Stąd dyskomfort braku polskiego dźwięku, gdyż głównie wtedy "słucham" filmu bardziej, niż go oglądam. A ta ekranizacja jest po prostu cudowna, niemal żywcem wyjęta z kart książki. Szkoda, że już o niej zapomniano. Moim zdaniem dużo lepsza, niż jej najnowsza wersja.

man_of_the_oak

man_of_the_oak ja bym chętnie skorzystał z Twojej oferty zrobienia napisów do tego 6-cio odcinkowego serialu. Ciekawi mnie tylko ile by Ci to zajęło czasu? Pozdrawiam :-)

ocenił(a) serial na 10
magiczny_granit

Zależy czy musiałbym przygotowywać je od zera czy jedynie tłumaczyć. Niestety nie posiadam oryginalnego DVD, na którym znajdują się napisy w języku angielskim. eveline_v, z tego co zrozumiałem już je zakupiła, więc jeśli dostarczy mi owe - jestem w stanie przygotować tłumaczenie w ciągu około dwóch tygodni - mam teraz nieco spraw na głowie...

man_of_the_oak

To gdyby Ci się udało załatwić te napisy od eveline_v i je przetłumaczyć to byłbym wdzięczny.

ocenił(a) serial na 7
magiczny_granit

w internecie można go obejrzeć po niemiecku...

ocenił(a) serial na 8
eveline_v

Wiem, że post został dodany już ponad 3 lata temu, ale mogłabyś napisać, gdzie kupiłaś oryginalną wersję?

ocenił(a) serial na 9
majka95k

Niestety, nie mogłabym, ponieważ film dostałam w prezencie od osoby, która wiedziała, że ten film uwielbiam. Nie mam pojęcia, skąd go wzięła. Stawiałabym na ebay lub amazon. Nadal ubolewam jednak nad brakiem polskiej wersji (lektora).

ocenił(a) serial na 10
eveline_v

Witam, właśnie skończyłam oglądać 6 odcinkowy mini serial, i muszę powiedzieć że jest to najlepsza ekranizacja małej księżniczki. Wszystko pasuje do opisu książkowego, a mam jedno pytanie, czy wyszły może napisy do tego?

eveline_v

Można podłożyć ścieżki polskie z telewizyjnych nagrań pod DVD i będzie polska wersja.
Z tego co wyczytałem są 4 odcinki z sześciu, więc tragedii nie ma.
Skoro macie zbiory, to je udostępnijcie.
Muszę przyznać, iż nie kojarzę tego miniserialu.
Kiedy on był emitowany i na jakim kanale?
Zakładam, że na przełomie lat 80/90-tych?

debesciak1978

w latach 90' był emitowany w tv. Miałam nagrany film na vhs ale niestety kasety z moimi bajkami już dawno wyrzucone :(

eveline_v

witam

mam ten serial nagrany dawno temu na VHS, teraz jest w dwóch plikach.. jakoś średnia ale za to z PL lektorem.. w razie gdyby ktoś potrzebował proszę o kontakt wiadomością prywatna:).

pozdrawiam serdecznie:)

ocenił(a) serial na 9
koreeek

Od lat szukam tego serialu i byłabym zainteresowana, ale nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości :(

koreeek

ja również jestem zainteresowana..proszę o kontakt

koreeek

Ja również jestem zainteresowana.Proszę o kontakt

koreeek

Och, jeśli to jeszcze aktualne, to też bym bardzo poprosił o kontakt na priv

koreeek

Jeśli to nadal aktualne, to ja również jestem zainteresowana. Proszę o kontakt.

koreeek

Witam.
Jeśli masz jeszcze serial Mała księzniczka,prosze przeslij mi na email yola321@wp.pl
Pozdrawiam i z góry dziekuje

koreeek

hej! niestety nie mogę wysłać wiadomości prywatnej, ale również byłabym szczęśliwa móc znowu obejrzeć tą ekranizację :) proszę o kontakt

koreeek

Nie wiem czy nadal aktualne ale również chętnie bym ten serial obejrzał, więc również prosiłbym o kontakt.

koreeek

Również proszę o kontakt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones