PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766400}

MacGyver

4,7 1 593
oceny
4,7 10 1 1593
MacGyver
powrót do forum serialu MacGyver

Jak to może mieć 4 sezony? Ktoś w ogóle dotrwał do końca pierwszego? To chyba serial dla amerykanów bo nie wierzę,że ktoś inny daje radę taki natłok idiotyzmów oglądać do tego zupełnie pozbawione klimatu oryginału. Czy może się mylę i w kolejnych odcinkach serial nabiera jakiegoś tempa i logiki? Czy dodali tam potem coś co przyciąga uwagę?

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

wyobraź sobie że będzie kolejny prawdopodobnie

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Uwierz mi kolejny ekspercie kina - bardzo wiele osób dotrwało do końca pierwszego sezonu a nawet do końca czwartego :)
Natłok idiotyzmów w oryginale jest kilkukrotnie większy niż w nowej wersji więc nie bardzo rozumiem w jaki sposób dotrwałeś oglądając oryginał? A no tak - bo przecież: "oryginał ma klimat, takich klasyków się nie rusza a MacGyver to tylko RDA stratata bleble..."
Otóż fakty są takie że nowa wersja serialu jest bardzo dobrze zrealizowana a Wy - obrońcy klasyków - na siłę doszukujecie się negatywnych aspektów. Do takich seriali trzeba podejść na luzie i z uśmiechem, oczywiste że to nie będzie mieć takiego klimatu jak oryginał, ale w większości elementów bije pierwotną wersję na łeb. Tak jak napisano wyżej - prawdopodobnie będzie piąty sezon, jest dobra oglądalność, serial zarabia, gdyby to faktycznie był taki chłam jak wielu forumowiczów określa to zapewne po pierwszym sezonie byłby koniec...

Tommy__93

Tu nie chodzi tylko o natłok idiotyzmów - ale też o to, że reboot jest strasznie generyczny i nudny. Protagoniści są tak płascy i nieciekawi, że aż szkoda gadać. Jedynie nowy Murdoc był jeszcze w miarę godny uwagi, ale to za mało. Widziałam co prawda jeden odcinek (i nie był to bynajmniej pilot, poza tym za rekomendacją samego M.D Barresa), ale reszty nie zamierzam. Niech toto w końcu anulują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones