PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485588}

Magazyn 13

Warehouse 13
7,1 3 250
ocen
7,1 10 1 3250
Magazyn 13
powrót do forum serialu Magazyn 13

Fringe?

użytkownik usunięty

Jeszcze nie zaczęłam oglądać, dlatego zastanawia mnie, czy jest to podobne do serialu Fringe, bo ten bardzo lubię ;)

ocenił(a) serial na 8

Nie oglądałem Fringe, ale ten jest bardzo fajny polecam. Takie Sci Fi z dużą dawką humoru i ciekawymi pomys łami. Jednak to sprawa gustu, nie każdemu się podoba z tego co widze po postach. Widziałem wszystkie dotychczasowe serie i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 8

W ogóle nie podobne do Fringe. Tu raczej chodzi o artefakty (zabytkowe przedmioty posiadające dziwne moce zazwyczaj szkodzące ludziom). Nie ma tu tak dobrych efektów, ale to chyba zamierzone. Chodzi tu przede wszystkim o dobry humor, akcję i interakcje między bohaterami. Taka lekka rozrywka na lato, bez głębi. Fringe jest jednak bardziej wymagające inteligencji od widza. Tu można się wyłączyć i po prostu dobrze bawić.

użytkownik usunięty
radziecka84

Dzięki ;)

ocenił(a) serial na 6
radziecka84

z tym wymaganie inteligencji od widza to nie przesadzajmy w przypadku fringe.. Nie jest to skomplikowany serial z drugim dnem. Nie trzeba tam czytać między wierszami i doszukiwać się znaczeń. Takie tam filmidło które jest dobrze wyreżyserwane, z w miare ciekawą historią.. Ale inteligencji nie wymaga więcej niż WH13.

ocenił(a) serial na 7
posith

we Fringe nawet duperelek ma znaczenie. podobnie było w LOST ze wypowiedziane slowo w 1 sezonie ma znaczenie w koncowce serialu. Fringe jest pełne tego typu rzeczy i jezeli nie ma drugiego dna albo znaczeń to powinieneś dostać jakąś nagrodę bo chyba super intelygentnY jesteś.

ocenił(a) serial na 6
MastaBlasta

Sorry stary, ale LOST (bardzo mi się podobał), nie jest filmem gdzie trzeba się doszukiwać, czegoś i rozwiązywać zagadki loigiczne podczas oglądania. Serial jest świetny i ciekawie odkrywa kolejne elementy, ale nie są to rzeczy skomplikowane i wymagające super intelignecji do zrozumienia serialu. wystarczy dobra pamięć jeśli oglądało się serial w TV (tygodniowe odstępy), lub obejrzeć ciągiem. Tyle w temacie. Fringe tak samo. Kolejne odcinki dawkują "tajemnice" ale nie wymaga to wysiłku intelektualnego. a inteligentny jestem.

nie znam fringe, ale warehouse 13 polecam! Nie ma tu zaawansowanych efektów specjalnych (bardziej wzbudzają one uśmiech), ale są doskonale zbudowane postacie, fajne dialogi i dużo humoru. Mi pasuje ten serial!

ocenił(a) serial na 6
magg191

Ja bardziej w odbiorze ten serial porównałbym do Eureki niż do Fringe. Eureka i WH13 lekkie, przyjemne, z dobrym poczuciem humory. Co ważne, z symptaycxznymi postaciami, których perypetie ogląda się z uśmiechem.. WH13 przyjemny, lecz u mnie wygrywa Eureka - ciekawsza dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones