PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485588}

Magazyn 13

Warehouse 13
7,1 3 247
ocen
7,1 10 1 3247
Magazyn 13
powrót do forum serialu Magazyn 13

naprawdę polecam. Świetna gra aktorska i humor. szkoda że gdy serial staje się wręcz genialny to się kończy :( ale zakończenie także super. Jedyny minus który z drugiej strony może jest i plusem to fakt że główni wrogowie są dość szybko rozpracowywani, można było rozciągnąć na wieksza ilość odcinków

ocenił(a) serial na 8
ruski011

Oj, chyba oglądamy dwa różne seriale które mają przez przypadek taki sam tytuł. Jestem na 6tym odcinku pierwszego sezonu i mam ochotę odpuścić - tak kiepskiego serialu ze Sci-Fi jeszcze nie widziałem. Produkcja z 2009 a jakbym oglądał serial z lat 80tych, max 90tych i to zły. "Łowcy skarbów" jest starszy o dokładnie 10 lat a dużo lepszy.

Tomasz_F

ludzie mają różne gusta. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
ruski011

Racja. Natomiast przyznam że uparłem się że będę oglądał sezon do końca i po 8 odcinku zaczęło być lepiej :)

Tomasz_F

mam nadzieję że zmienisz tą wedle mnie nieuczciwą ocenę na wyższą :)

ocenił(a) serial na 8
ruski011

Obejrzałem do samego końca i zwracam honor. Od drugiego sezonu co sezon to większa petarda :) Aż szkoda że sezon 5 ma tylko 6 odcinków i że nie ma sezonu 6, 7, 8... Związałem się z głównymi postaciami i teraz mi jakoś smutno.
Zmieniłem ocenę na bardziej adekwatną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones