PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236958}

Magda M.

6,5 43 309
ocen
6,5 10 1 43309
5,8 5
ocen krytyków
Magda M.
powrót do forum serialu Magda M.

Czyli serial z jednym z najgorszych jak nie z najgorszym zakończeniem tego typu produkcji.
Serial, który gromadził przed telewizorami około 4 miliony ludzi, co do dzisiaj jest wielkim fenomenem i żadna produkcja telewizyjna nie powtórzyła takiego sukcesu, producenci postanowili zakończyć po trzech sezonach, ale Magda M. miała tylu fanów, że udało im się ubłagać żeby produkcja składała się z 4 sezonów. Zupełnie nie rozumiem jak oni chcieli zakończyć ten serial na trzech sezonach skoro dorobili jeszcze jeden sezon i moim zdaniem to i tak nie wystarczyło. Taki koniec serialu jaki został nam ukazany jest moim zdaniem fatalny i dla mnie osobiście powinien być nakręcony jeszcze jeden sezon, w którym wszystkie wątki zostałyby zamknięte.

lili22

Właśnie na TVN7 leciał ostatni odcinek Magdy M. Specjalnie założyłam tu konto żeby zrobić temat o zakończeniu serialu, ale widzę że ktoś już mnie uprzedził. Nie sposób się nie zgodzić z tym co napisałaś. Przez cały czwarty sezon scenarzyści postanowili pokazać nam jak główna bohaterka wypiera się miłości do faceta swojego życia, cały sezon widzowie muszą czekać na to żeby Magda pojechała do Zakopanego i po 10 odcinkach przeprosili się i pocałowali na tle gór, dla mnie to troche mało jak na tyle czasu czekania. Myślę, że scenarzyści spokojnie mogli pogodzić Magde i Piotra w polowie sezonu, a w pozostałej części pokazać np. ich zaręczyny i na koniec serialu ich ślub. Wydaje mi się, że było by to o niebo lepsze zakończenie niż to, które zostało nam ukazane. Trochę szkoda, że nie udało się pociągnąc serialu bo spokojnie mógłby powstac jeszcze sezon albo dwa, w których zamknięte zostałyby wszystkie wątki, ale podobno większość z głównej obsady nie chciała ciągnąć i grać w tym serialu.

użytkownik usunięty
lili22

Coś było mówione o filmie, to może tak skończyli, bo resztę chcieli dopowiedzieć w filmie. A że z filmem nie wypaliło, to takie zakończenie zostało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones