PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742955}

Magicy

The Magicians
7,0 8 439
ocen
7,0 10 1 8439
Magicy
powrót do forum serialu Magicy

Wczorajsze info:
Stacja Syfy zamówiła trzeci sezon serialu "Magicy". Będzie liczył 13 odcinków.
Oby sezon trzymał poziom!

ocenił(a) serial na 6
electrode

Fajnie, przyzwyczaiłam się już do serialu.

użytkownik usunięty
electrode

Trzymał poziom czego? pierwszego sezonu? raczej nie możliwe zwłaszcza, że zaczęli iść w złym kierunku. Ten serial zaczął powoli umierać w drugim sezonie i znając życie trzeci sezon będzie gwoździem do trumny.

Oczywiście nie chodzi mi o efekty specjalne bo są całkiem niezłe, ale o rozwój osobowości bohaterów którzy po tylu bolesnych przygodach powinni być zahartowani emocjonalnie, a co nam zaserwowano? magowie bez jaj dodatkowo umysłowo momentami na poziomie dzieci.

ocenił(a) serial na 10

To jest właśnie coś za co wielbię ten serial

Oh, a myślisz, że jak Ty byś się zachowywał? Wystarczy, że raz zobaczysz trupa, to przechodzisz do porządku dziennego z kolejnymi?
Twój przyjaciel umrze, to płaczesz, a nad kolejnymi śmiejesz się, że to nie Ty?
Tym są emocje, że władają człowiekiem i każą mu postępować tak a nie inaczej.

ocenił(a) serial na 7
electrode

O, to nieźle. Choć zatrzymałam się na drugim odcinku 2 sezonu. Książka trochę rozczarowała ale sezon pierwszy super

electrode

Zrobiłam przerwę po rozczarowujących pierwszych odcinkach drugiego sezonu, ale wróciłam (zalegając w łóżku w chorobie) i pochłonęłam resztę. Końcówka całkiem fajna, podobała mi się rola bogów, którzy w końcu mają jakiś sens (albo bezsens, jak Ember i Umber, ale to też jakiś sens :P). Skusze się na trzeci sezon, nawet nie będąc przykuta do łóżka ;)

ocenił(a) serial na 10
electrode

https://naekranie.pl/aktualnosci/bedzie-3-sezon-serialu-magicy-1794022


Premiera będzie dopiero za rok 2018 będzie 3 sezon

electrode

Z uśmiechem na twarzy pragnę poinformować, że już jest pierwszy odcinek 3-go sezonu :)

andrzej_kochman

niestety napisów brak :/

ocenił(a) serial na 8
electrode

Niestety grupa tłumacząca porzuciła serial, więc jeśli nikt inni nie podejmie się robienia napisów, to z oglądania po polsku nici :(

ocenił(a) serial na 8
AtramentoweSerce

Dziwne, że taki serial młodzieżowy nie cieszy się zainteresowaniem wśród tłumaczy. Do takich produkcji jak The 100 lub Riverdale suby wychodziły od 2 różnych grup, a tu nic. Sam zastanawiałem się nad wykonaniem bardzo amatorskich napisów, ale ten miesiąc jest naprawdę ciężki i raczej nie znajdę wystarczającej ilości czasu. Może spróbuje w lutym, choć liczę, że do tego czasu znajdzie się tłumacz.

ocenił(a) serial na 8
AtramentoweSerce

Dla wszystkich, którzy czekają na polskie napisy. Mam informację, że są już suby do 2 odcinków. Zobaczymy jak będzie z regularnością i czy napisy będą w klimacie poprzedniego tłumacza.

ocenił(a) serial na 8
PlaceHolder

Ooo, to cudnie. A ja już po angielsku jechałam :P Jak jakość napisów, da się oglądać?

ocenił(a) serial na 8
AtramentoweSerce

Jeszcze nie miałem okazji sprawdzić. Za dużo seriali oglądam na bieżąco i Magików zostawiam na jakiś wolny czas. Napisy wydają się porządne. Jeszcze nikt ich nie zgłosił i o ile się nie mylę za korektę odpowiada ktoś z BlueSquad.

electrode

No i jest. Pierwsze 3 odcinki lekkie. W sumie trudno jeszcze ocenić w jaką stronę to pójdzie.

ocenił(a) serial na 7
electrode

Finał 3 sezonu za nami. Ktoś coś wie na temat kolejnych możliwych serii?

ocenił(a) serial na 10
sisi252531

wiadomo że powstaje czwarty sezon, który również będzie miał 13 odcinków, wstępnie ma się ukazać na początku 2019 roku

tomek841

Jest już zwiastun
https://www.youtube.com/watch?v=SUuU0CNI-Tk
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones