PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742955}

Magicy

The Magicians
7,0 8 438
ocen
7,0 10 1 8438
Magicy
powrót do forum serialu Magicy

Super

ocenił(a) serial na 8

Właśnie na taki serial czekałam!!!

ocenił(a) serial na 5
nataliaa90_2

Dobrze, że z odcinka na odcinek jest coraz lepiej, nawet ostatni odcinek dorwałem bez cenzury chyba, bo te wszystki faki nie były wyfejdowane. Taki pozytywny smaczek. No i też z odcinka na odcinek serial robi się co raz mniej harry potterowy, a co raz bardziej taki, jaki chciałbym żeby był :)

era

zgadzam się jest coraz lepiej ;) szkoda tylko,że nie ma tłumaczeń ostatnich odcinków...

ocenił(a) serial na 5
amakulska

10 oglądałem akurat z polskimi napisami :>

ocenił(a) serial na 9
era

Bo zacząłem tłumaczyć od dziewiątego i napisy do najnowszego zamierzam zrobić i wrzucić dzisiaj, albo najpóźniej jutro. Zgadzam się, że coraz lepsze odcinki. Właśnie jestem po seansie najnowszego i polecam. ;)

ocenił(a) serial na 7
Kondiq

z lektorem gdzie szukac ? orientujesz sie?

ocenił(a) serial na 9
nika0807

Widzę, że u nas leci na Sci-Fi Universal. Na razie w internecie znalazłem z lektorem 5 pierwszych odcinków pierwszego sezonu, więc pewnie co tydzień po jednym.

ocenił(a) serial na 7
Kondiq

no dokładnie tez wszedzie widziałam tylko 5 pierwszych

nataliaa90_2

Chciałam zasięgnąć języka
czy jest to serialik o czarodziejach i czy nadaje się dla wielbicieli Harrego Pottera czy raczej jest zbyt mocny?
Przeraził mnie ;-P dopisek, że jednak są tam elementy horroru :-(
czy jest tam podobieństwo do HP i podobne klimaty?

ocenił(a) serial na 8
Kasha

Z Harrym Potterem ma wspólnego tylko tyle że jest tam szkoła dla czarodziei. Tak na prawdę jest to serial dość mroczny. Ja kocham Harrego Poterra i za równo uwielbiam ten serial, ale nie porównywałabym The Magicians z tym filmem. Jest ostry a momentami nawet wulgarny. W każdym bądź razie spokojnie mogą go oglądać dorośli fani HP :D

nataliaa90_2

bardzo dziękuję Ci za opinię :-)
zacznę więc oglądać od początku

Podpisała się starsza lecz dość strachliwa ;-)

ocenił(a) serial na 7
nataliaa90_2

UWIELBIAM TAKIE KLIMATY. Jesli macie jakieś podobne tytuły to bardzo poprosze ! zaczynam dopiero oglądać serial i skoro co odcinek bedzie lepiej to juz wiem ze bedzie mi sie podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones