Dawno się tak przy żadnym serialu animowanym nie bawiłem, czysta rozrywka pełna humoru, fajnych postaci i zabawy. Hulk i jego teksty, sparingi z Thorem po prostu wymiatają, pełno ciekawych postaci, szczególnie tych mniej znanych i tyle - serial jest mega zabawny i niech mówią co chcą. Nie wiem czego inni spodziewają...
więcej