PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772880}

Masamune-kun's Revenge

Masamune-kun no Revenge
6,6 445
ocen
6,6 10 1 445
Masamune kun no Revenge
powrót do forum serialu Masamune-kun no Revenge

Świetny start!

ocenił(a) serial na 7

Studio Silverlink mało kiedy mnie zawodzi, nie inaczej jest w tym przypadku. W sumie to jest nawet o wiele lepiej niż się spodziewałem. Szykuje się ciekawa komedia z piękną oprawą wizualną i ciekawymi bohaterami. Nic tylko czekać na kolejne odcinki.
Więcej z opisem, moim komentarzem (po 1, a w przyszłości 6 i ostatnim odcinku) oraz zrzutami ekranu:
https://rascal.pl/anime-manga-japonia/seriale-anime-zima-2017/#Masamune-kun-no-R evenge

ocenił(a) serial na 7
rascal0pl

Anime serio świetnie zrobione. Miła muzyka, ciekawi bohaterowie, miła oprawa graficzna i bardzo ciekawa fabuła. Szkoda tylko że seria skończyła bez rozwiązania wątku. No cóż chyba czas zacząć czytać mange

ocenił(a) serial na 7
GuppyCat94

Ja poczekam aż się skończy manga i kupię cały set z Japonii za grosze :)

ocenił(a) serial na 7
rascal0pl

Czyli nie będzie 2 sezonu?

ocenił(a) serial na 7
karolinaaaa96

Tego nie wie nikt :)
Ale historie w tym stylu bardzo rzadko dostają kontynuację w postaci 2 sezonu. Nisekoi było ewenementem, ale tylko dlatego, że się świetnie sprzedało. Mimo wszystko i tak tylko połowa całej historii została zaadoptowana, reszta także do doczytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones