PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857428}

Matka do wynajęcia

Madre de alquiler
6,1 408
ocen
6,1 10 1 408
Matka do wynajęcia
powrót do forum serialu Matka do wynajęcia

Interesuje mnie, po co ta cała intryga ze zmuszeniem dziewczyny do bycia surogatką. Przecież w Meksyku surogacja jest legalna. Legalna jest także w USA. Tak bogata i ustosunkowana rodzina, zamiast płacić zbirom mającym porwać dziewczynę, mogłaby ją po prostu wynająć. Ją lub jakąkolwiek inną, na miejscu albo w Stanach. Czemu wybrano akurat tę i postanowiono ją zmusić do podjęcia decyzji?

piasia

A wiesz może od kiedy macierzyństwo zastępcze jest legalne w Meksyku? Serial opowiada historię na przestrzeni kilkunastu lat.

angelFilmWeb

Nie znalazłam takiej informacji. Ale w USA na pewno była zalegalizowana przed 2010 rokiem.
W serialu nie ma żadnych dat, nie da się więc określić, w którym roku rozpoczyna się akcja. Carlos jeździ land roverem Discovery 4, które produkowano od 2009 roku. Można też przyjrzeć się dokładnie telefonom, jakich używają bohaterowie.

piasia

w pierwszej scenie serialu jak Yenie nagrywa się na kamerę jest tam rok 2005

quixly

Dzięki. Na to nie zwróciłam uwagi. Ale w takim razie rekwizytor totalnie zawalił sprawę - w czasie, gdy dziecko jest jeszcze niemowlakiem (a w zasadzie noworodkiem) Carlos jeździ samochodem, którego produkcja zaczęła się w 2009 roku. Nie wspominając o smartfonach używanych praktycznie przez wszystkich. W 2005 to ja miałam alcatela one touch, a potem nokię 6300, a nie cienki jak listek telefon z dotykowym ekranem...

piasia

Po prostu akcja serialu ma miejsce w 2005 roku a wtedy surogacja była jeszcze nielegalna.

piasia

Mnie dziwi fakt , że oni nie mogli kogoś wynająć nawet nielegalnie ale zapłacić duże pieniądze i mieć spokój . Wiem film musi być wciągający ale tutaj brakuje trochę logiki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones