PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725082}

Max i Shred

Max and Shred
6,0 32
oceny
6,0 10 1 32
Max i Shred
powrót do forum serialu Max i Shred

ujdzie

ocenił(a) serial na 8

Jestem bardzo ale to bardzo zawiedziony tym serialem.Od razu zacznę że Goodman gra słabo swoją rolę i nie wie co robi.Fabuła jest taka przewidywalna taka oczywista,ona po prostu niczym nie zaskakuje.Jednym słowem serial jest przewidywalny i bywa czasem nudnawy.Daję 4/10

roman876

Fakt. Serial troche mnie zawiodl, a zapowiadalo sie ciekawie. Chwilami bywa podobny do Drake'a i Josh'a, gdzie jeden z chlopakow jest muzgowcem i pechowcem, a drugi wyluzowanym szczesciarzem ale dobra. Co do Goodmana to moze wina dubbingu. Ogolnie glosy sa nieciekawe. Kiedy sie zorientowalam ze to ten sam aktor co gral Spencera w Tess kontra chlopaki to normalnie powiedzialam "CO????" Serio na poczatku sie nie kapmnelam ze to on(tak wyrosl) Ale nie wazne. Serial oceniam na 5/10

ocenił(a) serial na 8
wikii32

Mam nadzieję że pozostałe odcinki będą lepsze bo te pierwsze są takie sobie

roman876

Wiesz co mówią o nadzieii? Bywa matką głupich ale tak na serio to oglądam ten serial od czasu do czasu Tylko jak nie ma nic innego ciekawego w tv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones