PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435735}

Meandry miłości

Pecados ajenos
7,4 302
oceny
7,4 10 1 302
Meandry miłości
powrót do forum serialu Meandry miłości

Fajny film

ocenił(a) serial na 9

Nie no film był super najlepsza to była Elena grana przez Sonye Smith po prostu rewelacja lecz zawiodłam się końcem najgorszy koniec w telenoweli :(

Sonya542

nom popieram film zarypiasty ale koncówka do d*** tylko chyba nie zabradzo zrozumialam bo nie ogladalam od deski do deski ona tak jakby snila to wszystko czy co??

ocenił(a) serial na 9
dorotka0602

Tak to się okazało,że to był sen Natalii ;/ A ogólnie to serial zarypiasty a obsada mistrzowska szkoda,że zmarnowali koniec,ale czytałam,że miała być kontynucaja tylko główna bohaterka zachorowała na raka i nie zrobili ;/

Sonya542

nie no koniec zawalili a jakby byla kontynuacja to by bylo super!!!!! :)

ocenił(a) serial na 9
dorotka0602

Wiesz tak jak powiedziałam kontynuacji nie było bo protka zachorowała ;( a którą postać lubiłaś najbardziej? Bo ja Elenę ona wymitała na całej lini w tym filmi :))))

Sonya542

Nom Elena niezła niezła, Agata tak samo rozwalał mnie jej głos i miny:D ale najbardzie oczywiście podobały mi sie sceny z Adianem i Natalią :)))

ocenił(a) serial na 9
dorotka0602

Ja lubiłam protów,ale najbardziej to Elena,ale uwielbiałam też Ines i Agatę i ich starcia były super ;)))

Sonya542

Ja bardzo lubię ♥Sonyę Smith♥ jest znakomitą aktorką i nie ważne czy wciela rolę antagonistki czy nie. Mnie się bardzo podoba jak gra bo według mnie w każdej roli potrafi się odnaleźć! Tutaj zagrała świetnie ale szkoda że na końcu jej bohaterka ginie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones