Mecenas She-Hulk (2022)
Mecenas She-Hulk: Sezon 1 Mecenas She-Hulk sezon 1, odcinek 9
odcinek Mecenas She-Hulk (2022)

Whose Show Is This

35m
4,6 1 079
ocen
4,6 10 1 1079
Mecenas She Hulk
powrót do forum s1e9

Pudełko po butach Nike

ocenił(a) serial na 3

Niesamowita firma, która dała naprawdę dużo rozrywki przez dekadę, a ten serial to właśnie jest jak takie pudełko po dobrych butach, tylko że właśnie puste, czyli bezwartościowe.

Moim zdaniem, najgorsza rzecz MCU. I co z tego, ze pojawia sie Daredevil, a w finale robia meta zarty, skoro serial jest brzydki, nudny, niesmieszny, powierzchowny, PUSTY...

Jaka jest She Hulk? Bo ja nie wiem. Postać marudzi na to, że nie ma szczęścia w randkowaniu. Sceny sądownicze są robione bez żadnej ekspertyzy, co zostało potwierdzone w wywiadzie - I TO WIDAĆ. Sama bohaterka nie jest nawet dobrym prawnikiem, a jakimś cudem wygrywa nagrodę z tego tytułu - ciągle przegrywa rozprawy. Postacie poboczne również nie oferują niczego szczególnego, nie jesteśmy w stanie zrozumieć ich motywacji itd. One są tylko po to, żeby robiły jakieś losowe rzeczy i rzucały nieśmiesznymi żartami. Dobre momenty są szybko ucinane. Jakość efektów komputerowych to DNO.

Papka do wypełnienia katalogu na Disney+. Nie sądziłem, że będzie aż tak źle.

ocenił(a) serial na 7
FireJach

To chyba 2 różne seriale oglądamy przecież ona za każdym razem wygrywa rozprawy nie wiem jak oglądasz ale rob to że zrozumieniem :
Wybroniła Abuminancje
Wybroniła gościa który zakochał się w Three Stalion
Oraz tą pierwszą sprawę która najpierw wygrała bo sir zmieniła w she hulk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones