PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607449}

Mega Spider-Man

Ultimate Spider-Man
6,9 2 762
oceny
6,9 10 1 2762
Mega Spider Man
powrót do forum serialu Mega Spider-Man

Nowa seria

ocenił(a) serial na 7

Pojawiła się nowa seria, i mi osobiście się wydaje że bardziej poważniejsza i są inne rysunki. O serię mi chodzi o Wojowników sieci, gdzie najpierw spider zbiera nową ekipę ,jak agent venom, kazar, czy iron spider, potem ostateczna walka z goblinem i podnóżem międzywyrazowym. Teraz jestem ciekaw jakie elementy teraz dadzą, ja osobiście chciałbym zobaczy nowych łotrów jak schoker, mysterio, tombstone, hammerhead, silvermane i kingpina, czyli jakby to wskazywało na wojnę gangów. jak myślicie

Koval_4

beznadziejna seria, wymyślili kolejną głupote, oglądam tylko z sentymentu gdyz byłem ciekaw, nawet nie mozna porównywać powaznej bajki z lat 90 gdzie był kingpin, sam parker był zabawniejszy i miał poważniejsze kłopoty do tego czegoś

ocenił(a) serial na 6
karol10104

Wszystkiego nie wymyślają na potrzeby serialu, tylko czerpią z uniwersum komiksowego Spidera "Ultimate", które czasem jest kontrowersyjne i odbiega od klasycznych motywów np. z uniwersum "Amazing".

DomingosCFC

Nie znam się na komiksach w każdym bądź razie uważam że seria znacznie gorsza niż poprzedniczka. Bajeczka bita dla osób młodych, a nie dla koneserów (osobiście sie za takiego uważam gdyż na bajkach tego typu sie wychowałem). Liczyłem na lepsza wersje poprzedniczki, zawiodłem się.
Tyle w temacie

ocenił(a) serial na 8
karol10104

A macie namyśli tego gdzie była głen ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones