PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607449}

Mega Spider-Man

Ultimate Spider-Man
6,9 2 762
oceny
6,9 10 1 2762
Mega Spider Man
powrót do forum serialu Mega Spider-Man

Wymiata

ocenił(a) serial na 10

Jestem po 3 odcinkach i powiem tyle , że serial jest niesamowity.W tym spidermanie z lat 90 były czasem fajne teksty głównego bohatera , a tutaj jest i multum.Oprócz jego tesktów , są fajne inscenizacje. 10/10 !!!

użytkownik usunięty
Pysio674

Bardzo lubiłam oglądać starego SM i postanowiłam, ze kiedyś wkrótce do niego i obejrzę. Póki co pozostaje mi podziękować młodszej siostrze za to, że ogląda Disney XD i że przypadkiem trafiłam na ten serial :)
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Pysio674

Jak dla mnie serial jest bardzo dobry. Niektóre żarty są świetne, niektóre średnie, ale i tak uważam, że zmiana konwencji na komedię to dobry pomysł.

ocenił(a) serial na 8
Pysio674

Serial genialny. Uielbiam go oglądać i zawsze się na nim śmieje ;) Spider-Man t moja ulubiona postać i tutaj bardzo fajnie wyszedł <3

ocenił(a) serial na 10
Pysio674

Ten Spidey jest bomba tylko chciał bym obejrzeć 2 sezon bo nie mogłem obejrzeć i właśnie dlatego na której stronie internetowej moge sobie obejrzeć ten sezon 2 za darmo bez logowania. (Na Telefonie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones