serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Mesjasz

Messiah
2020
45m
7,1 18 730
ocen
7,1 10 1 18730
7,7 3
oceny krytyków
Granice pomiędzy religią, wiarą a polityką zostają poddane analizie, gdy na Bliskim Wschodzie pojawia się mężczyzna, utrzymujący, że jest Mesjaszem. więcej mniej
Mesjasz zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Mesjasz
Zwiastun nr 1 (polski)
Mesjasz
Klip Mesjasz odpowiada (polski)
nr 1 (polski) 2019-12-04T10:15:54 https://fwcdn.pl/webv/22/80/52280/thumbnail.52280.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/45/809145/mesjasz_sezon_1___oficjalny_zwiastun___netflix.vp9.1080p.webm

Agentka CIA Eva Geller (Michelle Monaghan) prowadzi śledztwo służące ustaleniu pochodzenia i zamierzeń człowieka (Mehdi Dehbi), który przyciąga międzynarodową uwagę efektownymi zakłóceniami porządku publicznego. Ta charyzmatyczna postać zyskuje popularność w światowych mediach i gromadzi coraz liczniejszych wyznawców opisującychAgentka CIA Eva Geller (Michelle Monaghan) prowadzi śledztwo służące ustaleniu pochodzenia i zamierzeń człowieka (Mehdi Dehbi), który przyciąga międzynarodową uwagę efektownymi zakłóceniami porządku publicznego. Ta charyzmatyczna postać zyskuje popularność w światowych mediach i gromadzi coraz liczniejszych wyznawców opisujących dokonywane przez niego cuda. Geller ściga się z czasem, próbując stwierdzić czy ten człowiek naprawdę jest mesjaszem, czy tylko oszustem, którego działania zagrażają porządkowi na świecie. Rozwijająca się fabuła jest prezentowana z różnych przeplatających się perspektyw. Oglądamy tę historię oczami m.in. izraelskiego oficera wywiadu (Tomer Sisley), teksańskiego kaznodziei (John Ortiz) i jego córki (Stefania LaVie Owen), palestyńskiego uchodźcy (Sayyid El Alami) oraz dziennikarki (Jane Adams) opisującej sprawę w mediach.

dystrybucja
Netflix
studio
Industry Entertainment
tytuł oryg.
Messiah
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Jerozolimie i Tel Awiwie (Izrael), Ammanie (Jordania), Ramallah (Palestyna), Dilley (Teksas, USA) oraz stanach Waszyngton i Arkansas (USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

TOP 10 seriali 2020r

ocenił(a) serial na 10

Netflix mnie zadziwił, nie sądziłem, że pójdzie tą drogą. Po emisji serialu ma wielu wrogów po stronie muzułmanów i żydów.
Pierwsi uważają ten film za bluźnierstwo no bo jak to sunnita może prowadzić szyitów oraz podważać święte słowa Mahometa.
Dla drugich to policzek w twarz, bo mesjasz powinien być żydem, a nie...

więcej
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Cztery odcinki w trzy godziny...wciąga . Jak na razie znakomity oby tak dalej . Coś zupełnie nowego i dającego do myślenia

Netflix jak zwykle poprawnością polityczną zabił jeden z lepiej zapowiadający się serial ostatnich czasów. Tłumaczenie że to protesty katolików a tak naprawdę to nagonka Żymian spowodowała że odcięto pieniądze na kontynuację. Absurdy współczesnego świata.

Co by bylo gdyby ...

ocenił(a) serial na 8

... TERAZ we wspolczesnym swiecie pojawil sie KTOS taki ? Serial na prawde niezle to pokazuje. Ja jestem zadowolona !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones