SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Messiah

2020 45 min.
7,4 7 792
oceny społeczności
7,4 10 1 7792
2 950
chce zobaczyć
{"rate":9.0,"count":1}
Granice pomiędzy religią, wiarą a polityką zostają poddane analizie, gdy na Bliskim Wschodzie pojawia się mężczyzna, utrzymujący, że jest Mesjaszem.
{"seasons":[1]}
10
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Mesjasz-2020-809145/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/809145","link":"/serial/Mesjasz-2020-809145/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/809145","link":"/serial/Mesjasz-2020-809145/episode/ranking"}}
Mesjasz
Zwiastun nr 1 (polski)
Mesjasz
Klip Mesjasz odpowiada (polski)
Mesjasz - Zwiastun Nr 1 (polski) Mesjasz - Zwiastun Nr 1 (polski)

Agentka CIA Eva Geller (Michelle Monaghan) prowadzi śledztwo służące ustaleniu pochodzenia i zamierzeń człowieka (Mehdi Dehbi), który przyciąga międzynarodową uwagę efektownymi zakłóceniami porządku publicznego. Ta charyzmatyczna postać zyskuje popularność w światowych mediach i gromadzi coraz liczniejszych wyznawców opisującychAgentka CIA Eva Geller (Michelle Monaghan) prowadzi śledztwo służące ustaleniu pochodzenia i zamierzeń człowieka (Mehdi Dehbi), który przyciąga międzynarodową uwagę efektownymi zakłóceniami porządku publicznego. Ta charyzmatyczna postać zyskuje popularność w światowych mediach i gromadzi coraz liczniejszych wyznawców opisujących dokonywane przez niego cuda. Geller ściga się z czasem, próbując stwierdzić czy ten człowiek naprawdę jest mesjaszem, czy tylko oszustem, którego działania zagrażają porządkowi na świecie. Rozwijająca się fabuła jest prezentowana z różnych przeplatających się perspektyw. Oglądamy tę historię oczami m.in. izraelskiego oficera wywiadu (Tomer Sisley), teksańskiego kaznodziei (John Ortiz) i jego córki (Stefania LaVie Owen), palestyńskiego uchodźcy (Sayyid El Alami) oraz dziennikarki (Jane Adams) opisującej sprawę w mediach.

dystrybucja
Netflix
studio
Industry Entertainment
kraj
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Jerozolimie i Tel Awiwie (Izrael), Ammanie (Jordania), Ramallah (Palestyna), Dilley (Teksas, USA) oraz stanach Waszyngton i Arkansas (USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Mesjasz

  tAKi_ja_2

  Cztery odcinki w trzy godziny...wciąga . Jak na razie znakomity oby tak dalej . Coś zupełnie nowego i dającego do myślenia

 • TOP 10 seriali 2020r

  arasik ocenił(a) serial na 10 

  Netflix mnie zadziwił, nie sądziłem, że pójdzie tą drogą. Po emisji serialu ma wielu wrogów po stronie muzułmanów i żydów. Pierwsi uważają ten film za bluźnierstwo no bo jak to sunnita może prowadzić szyitów oraz podważać święte słowa Mahometa. Dla drugich to policzek w twarz, bo mesjasz ... więcej

 • Dlaczego portal Serialowa tak nienawidzi Netflixa? Czytałem ich recenzję, czytałem też inne polskie recenzje.

  Meldondg_Lord ocenił(a) serial na

  I recenzja serialowej jak zwykle krytyczna, wrecz wysmiewają się z Netflixa a na innych polskich portalach serial dostaje dobre oceny. O co chodzi? Nie wiem. Nie mogę się spytać serialowej bo gdy próbowałem się ... więcej

 • Co by bylo gdyby ...

  pomarancia ocenił(a) serial na

  ... TERAZ we wspolczesnym swiecie pojawil sie KTOS taki ? Serial na prawde niezle to pokazuje. Ja jestem zadowolona !

 • bardzo dobry serial

  krzysiekplive ocenił(a) serial na

  ciekawa fabuła, wciągający serial o nietypowej historii. Polecam. UWAGA- na stronie serialowe.pl jest niepochlebna recenzja serialu, tego, jak i innych z Netflixa. Jest tam kółko wzajemnej adoracji hbo. (Co nie znaczy,że nie lubię hbo).

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.